na túre ju začali bolieť nohy a zmokla ? A toľko ľudí + lekárka, +helikoptéra v pohotovosti ? Koľko táto akcia stála a kto ju zaplatí ? Kedysi si tam jedna Nemka vytkla nohu, tiež bola búrka ...a vrtulnik, ktorý ju išiel zachraňovať neďaleko nej spadol , odišlo tam x ľudí, vrátane slovenských horolezeckých legiend..Pointa : keď to Nemka videla - odskackala , odkrívala sama dole do doliny. Už pomoc nepotrebovala.


