Je to rozhodne ( ďalší) škandál. Musíme sa pýtať - KTO tu vlastne vládne , a ako to tu bude za chvíľu vyzerať , keď si ministri Matovičovej vlády robia čo chcú ? Svojvolne rozhodujú v tak závažných zahraničnopolitických otázkach za Slovenskú republiku - bez vedomia vlády, bez konzultácii, O niečo podobné sa pokúšal aj Kubiš a išiel...elegantne ho poslali. Aj Lajčák si ku koncu začal myslieť, že je to on, kto mározhodovať o SR. Súčasného arogantného diplomata na poste ministra treba ODVOLAŤ ! A hneď - kým ten človek nenapácha Slovensku viac nezvratných škôd !


