ide o vyprokovanie Ruska do vojny ktorý ani ty neprežiješ, zrejme ti to nevadí.
ide o vyprokovanie Ruska do vojny ktorý ani ty neprežiješ, zrejme ti to nevadí.
ide o vyprokovanie Ruska do vojny ktorý ani ty neprežiješ, zrejme ti to nevadí.
usa sa zhovaduje, ale že generálne :-))
Teroristi z usa sa chystajú na velký útok, celoplošné bombardovanie sýrie, je to ich posledná šanca. Ak prehrajú vojnu v Sýrii, jednoznačne prestanú byt žandárom sveta.
Čečensko sa chcelo asi tak odtrhnút ako Ukrajina, jedna z farebných revolúcií organizovaných teroristami z usa.
ty budeš jeden z tých dezorientovaných z usa čo si myslia že ich sa vojna proti Rusku nedotkne :-))
tak ako u vás v usa?
a či ty si vôbec bol na Slovensku?
už dlho nebudú, všetci zradcovia a liberalisti onehdlho pôjdu tahet so svojimi pánmi z usa
Stojíme prahu jadrovej vojny,aj kvôli takým huákom a zradcom ako ty.
Vo Francúzsku, podobne ako v Nemecku, tiež budú demonštráciu proti rasistom a fašistom a neviem kým ak sa odvážia Francúzi odsúdit tento čin???:-)
Je to problém celej EU- možno máš dobré informácie:-)
Briti ešte nič nedokázali, iba vyslovili smiešne obvinenia:-) V OSN ich Nebenznja rozobral na cucky.
V BR OSN boli dôkazy britov vyvrátení a Briti z tho vyšli ako hlupáci.
SME.sk :-))))))))))))))))))))))
Iba americké lietadlá môžu lietat v blízkosti ruského vzdušného priestoru hehe
Odporúčame