Je len 5 percentná nezamestnanost, podla štatistiku sociálku berie tých pár tisíc na ulici.
Je len 5 percentná nezamestnanost, podla štatistiku sociálku berie tých pár tisíc na ulici.
Presnejšie demonštrácie kde žiadajú pád demokraticky zvolenej vlády či jej člena.
Zákon by som ďalej rozšíril: kto sa bude pdielat na demonštráciách organizovaných zahraničím bude tam paragraf o zúčastnení sa na vlastrizrade. Rozlišoval by som pri tom organizátorov, a ovce čo sa nechajú zmanipulovat, tým menšie tresty.
Trestné oznámenia ohladne krádeže sú na Kisku, okrem toho na kumoána a kamaráta Sulíka: Kočnera, preukázané daové pidcidy Matovičove....a teraz daj tie Ficove, kde je naňho podané trestné oznámenie ohladne podvodu a krádeže.
Američania dodnes , na niekolki výziev ,nedokázali oddelit opozíciu ktorú podporujú od teroristov.
Mimovládky isto platí zahraničie preto aby nám chcel dobre. Tomu už môže verit len niekto kto sa s koňom zrazil.
Oni si nevšimli že svet sa mení, spievajú pesničku pána ktorý je odstavovaný. Dness sa bojuje zbraňou slova a všetci vlastizradcovia budú zdpovedat že bojovali proti svojmu národu .
Ako sa budú cítit magori ked vyjde najavo pravda o Kuciakovi? Najskôr nijak, nie sú magori, robia to schválne.
Ulica musí rešpektovat výsledky volieb.
Ja si myslím že ich budú nasledovat ďalší, preto tá enormná snaha o zvrhnutie vlády, ani vraždy sa neštítili.
Nečítam Zem a Vek, nuž za totlistické praktiky prestávam chodit do Billy. Nechával som tam slušné účty.
Nato sa chystá na rozpútaná tretej svetovej a ty tomu tlieskaš s otvorenými ústami ako st nevedomý obojživelník.
Sulíkov kamarát:-), ak to zhrnieme :opozícia má kšefty s mafiánmi , Kiska je na súde kvôli pozemkovým a daňový podvodom a vedú do ulíc slušných ludí s vymyslenými, nedokázanými obvineniami členov vlády. Logická otázka , prečo to robia?
To im trvalo kým pochopili čo im Orbán už pred rokmi hovoril, holt zdegenerovaný západ.
Ruské jednotky tam boli v rámci zmluvy s Ukrajinou za čo Ukrajina dostala pekne zaplatené.
To je tá demokracia keď na zákkade referenda pripojené územie je anexia? Viac by sa vám bolo páčila genicída Rusov na Kryme na spôsob upalovania v Odesse a vojnových zločinov na Donbase? Že neoplujete zrkadlo ráno ked sa doň poziete po tom čo toto píšete.
Odporúčame