Sankcie sú tiež agresia , ako vieme uSA je agresor nielen vojenský.
Sankcie sú tiež agresia , ako vieme uSA je agresor nielen vojenský.
Nie je podstatné či v Usa niekto uzná Krym, podstatné je že obyvatelia Krymu sa vyhli genocíde á la Odessa.
Podakuj sa sám za všetky zvrhnuté vlády, za zvrhnuté atomky, za vykynoženie indiánov a genocídy spáchané na iných národoch, počas 300 rokov kedy nie je rok kde by vraždili ich vojaci .
Každý kto nezdiela tvoj názor je fašista:-). Práve to je ten fašizmus, len skrytý.
Máš rád všetkých Rusov ktorí pracujú proti vlastnému národu,ako Navalnij:-) Vyfarbil si sa a zaradil si sa teraz jednoznačne.
A riadiš svoje prihoreté myšlienky
Ktorý štát bombarduje cudzie územia, ktorý okupuje stále vojensky cudzie územia, kto podporuje teroristov, kto zvrháva režimy, kto použil jadrovú bombu..atd , Rusko to nie je.
Ty vieš ako to bolo s vraždou Kuciaka, vieš že to nebol bázon? Je to divné, leb vyšetrovanie ešte neskončilo.
Ty vieš ako to bolo s vraždou Kuciaka, vieš že to nebol bázon? Je to divné, leb vyšetrovanie ešte neskončilo.
Skutoční farmári doma pracovali, prišlo ich len pár zmanipulovaných v doprovode aktivistami a politikmi ktorých platenou prácou je organizovanie protestov a rozvracanie štátu. Okrem toho ak farmári chceli skutočne riešit svoj problém, boli predsa pozvaní na rokovanie s ministerkou, neprišli.
Aj na toho príde, ved preto tak vehementne chce prevrat.
Nuž to je liberalizmus, pravda je len tá naša , presne tak sa ukázali aj v tomto. Krásny dôkaz o tom že liberalizmus je len skrytý fašizmus.
Teba odvedú na bitúnok a budeš pri tom kričat Vivat eu :-)
liberálny fašizmus v praxi, žial nebol porazený úplne, zase mu narástli ďalšie hlavy
inak povedané liberálny fašizmus, chceli by nás donútit podľa ich predstáv ktorý je jediný správny a každý kto má iný názor je onálepkovaný
Postarali sa tak že nám vykradli republiku? , že nám sem dovážajú odpad ktorý doma nechcú.atd atd?
Odporúčame