Teroristi sa zrejme sublimovali ked sú tam už len povstalci he he he
Teroristi sa zrejme sublimovali ked sú tam už len povstalci he he he
Pravda i Ukrajine sa už ukazuje verejne ale čo tým chudákom na UK pomôže už teraz ?
Prokuratúra musí prešetrit všetky trestné oznámenia. Bude sa vyšetrovat či sa naplnila skutková podstata tohto oznámenie. Môj laický pohlad , na základe toho čo vidím je že áno, ide o vyvolávanie nepokojov, s priehladnými atribútmi revolúcie na Ukrajine ludmi ktorí sú dokázatelne prepojení na organizácie Sorosa.
Je predsedom najsilnejšej strany, mal by odíst lebo si to 0,01 percent obyvatelstva žiada? hehehe
Vláda stratila dôveru pre niekolko desiatok tisíc ludí ktorí volili opozičné strany, a ani to nie všetci.
Tak láskavo hovor za seba. Menšina by chcela vládnut väčšine , to by pre Teba bolo čo?:-)
Médiá neinformujú, za úlohu majú formovanie toho čo si má stádo oviec mysliet .
"Domnievame sa" ...a vyhostí diplomatov hehehe
Tvrdé slová blázna.
Aké typické , bez dôkazov obvinit, vrátili sme sa do stredoveku?
Obvinenia z úst našej opozície nenesú ten istý prvok? Obviňovat, útočit, lynčovat bez dôkazov? Sme v stredoveku?
Ludia sú neskutoční, budú bojovat na ulici za to aby mohli byt zdieraní. Ovce na porázku.
To by sa robili dalšie protesty- každú sobotu napríklad.
Bélovi sa vyhrážajú presne tí istí ludia ako tomu nebohému novinárovi.
Niečo naňho vytiahli :-) ked aj s rekonštrukciou súhlasil bez caviky.
Tento celý teáter má aj pozitívny stránku. A to takú že mimovládky, prezident aj médiá sa vysvietili, ukázali sa v plnej paráde o čo ide.
Prezident odolá vydieraniu , že bude rešpektovat výsledky demokratických volieb hehehe
Prieskumy , tak isto ako články v médií, nemajú za úlohu informovat , ich úlohou je formovat myslenie davu.
Dav nerozmýšla.
Ako vieš, plánujete ich ? ha ?
Odporúčame