Kočber je Sulíkov kamoš hehe
Kočber je Sulíkov kamoš hehe
Včera ani dnes nebola žiadna hysterická tlačovka ani nová historka. Kiska na vyhlásení 3 najvyšších vyzeral akoby ho parný valec prešiel. Niečo sa zomlelo.
..Premiér má vyvrátiť mediálne správy ...hehehe
Odporúčame