Ryba smrdí od hlavy a Igor je Capo di tutti capi tejto mafiánskej vlády.
Ryba smrdí od hlavy a Igor je Capo di tutti capi tejto mafiánskej vlády.
Preto ten panický strach zo Žilinku , ktorý dodržiava zákon a potiera mafiu.
OLANO je mafia ,Igor Plg- Capo di tutti capi -naši ľudia .
Minister hospodárstva Sulík -Kočnerov poskok,
Predseda parlamentu Kolár -človek priamo z podsvetia.
Kolíková -ministerstvo spravedlnosti má mafia priamo v rukách- Kiska osoba spájana z PP mafiou.
Maroško...ak budem chcieť ísť do cirkusu ,tak si ho zaplatím .Ale Cirkus s pápežom ? Ďakujem.
Cirkus humberto je slabý odvar.
pochybnosti o zákonnosti a dôvodnosti vzbudzuje v prvom rade vrah dosadený zametať MAFII stopy.
Na Kryme predsa prebehlo demokratické referendum pod záštitou medzinárodných pozorovateľov.
Je to Lipšicovi ktorý nekonal ,a prečo nevyšetril Gorilu ? Lebo naši ľudia z Penty ,a Lipšic je nacucnutý z kšeftov od Penty.?
Vždy to bolo tak ,vždy keď sa dostane k moci pravicová vláda nastáva rozvrat verejných financií ,
Vláda Idiota nezvláda úplne nič ,odborníci dosadený do vrcholových postov tipu Pročko ,Baránik či Tabák devastujú kompletne hospodárstvo či posledné zbytky právneho štátu.
To len naši ľudia sú nejako nervozny....
Strašná to doba keď prihlúply predavač hrncov z Toronta sa chce hrať na zákonodarcu.
Nie platiť si budú liečbu po poškodení svoho zdravia ,keď hlúpo a bezhlavo si nechali vpichnúť neoverený experimentálny chemický koktail.
To robí ten adenovirus zo šimpanza ,kompletne ovládne mozog.
....smolaaaaaaaaa hehehe
Súhlasím... primitívnejším formám života stačia filmy Rambo ,ale už aj tie potrebujú nový upgrade.....Ako sme utekali z najmodernejšou technikou z dronmi a stihačkami pred bojovníkmi v sandáloch z kalachom v ruke .
Ale kompletne.... americké filmy sú duševné zvratky bez pridanej hodnoty určené iba pre bezduchých prežúvavcov hamburgerov z americkým vzdelaním.
Aj Igor Plg. si myslí že je ekonomický guru.
Štastná osoba ,keby bola v USA naparili by jej 140 rokov.
Keby sa dostala do vazby na Slovensku bolo by to ešte horšie ,dostala by Kolíkovej tepláky a v drevenom spacáku by ju vyniesli von.
.A pani ministerka spravodlivosti by sa jej druhý deň ešte v telke na pumpe veselo vysmiala .
Odporúčame