Vdaka správe SIS vieme o kajúcnikoch.
Vdaka správe SIS vieme o kajúcnikoch.
Je jasné keď MAFIA potrebuje niekoho zrušiť kto ju ohrozuje tak pošle prezidentku alebo hlúpeho vyšetrovatela.
Asi tak.
Veď práve preto tomu ľudia neveria .Každá krajina hlási počty mrtvych po vakcíne v stovkách a v Igorovej džamahírii iba 4 .
Na zvracanie z tohoto hoviadka .Ona ide hovoriť o ľudských právach ? Ona čo pošliapala ústavu a znásilnila referendum ? Na zvracanie .....
No ale si sa nám krásne sám otituloval ......LOL
Boli všetci siedmi mutanti ? Alebo tam boli aj nejaký FREE?
Rady doktorov ? No Fajne Slovensko malo 12 000 umrtí lebo počuvalo odborníkov. Tlieskam ti.
Nádhera.....z vraha špeciálny prokurátor a zo zločincov zločincov komisiu na potláčanie protikoaličných prejavov.
Toto by nevymyslel ani sám Goebbels.
Taká primitívna forma súdružského živočícha .....nebude to samotný Igor z novým nickom ?
Citlivo vnímam od pani prezidentky z kozieho paláca tentoraz nebude ?
K uvedenému pánovi len ,že v base bude jeho rektálny otvor veliká atrakcia , dúfam že tiež nepríde z rozprávkou že ho sleduje SIS ako dona Gambina .
SIS sleduje kriminálnikov ,tak don Gambino nesmie byť prekvapený že sa zločin potiera.
Je to smutné ,z kriminálnikov sa stali profesionálny platený udavači.
Klasika....akonáhle príde zúfalá pravicová vláda ,všetko sa enormne navyšuje. Ostanú iba dlhy a žobračenky.
Don Gambino je v koncoch ,a vie že mafiánska odbočka Motyka Todová + sudkyňa Zalevská čochvílu končia.
Ano Bláha je rešpektovaný politik a vládna mafia-naši ľudia nemajú radi keď niekto vyriekne pravdu.
A do toho ešte Slovenský Corrado Cattani- Žilinka ktorý striktne dodržuje zákon, nečudujem sa že padronino TT Plg. je na prášky.
Don Gambino v panike ,ak sa dostane do vyšetrovacej vazby ,mafia sa bude cítiť v ohrození a môžu ho dať dole teplákmi od Kolíkovej.
Naši ľudia.
Lipšic vie že po jeho zatknutí MAFIA urobí všetko aby neprehovoril .
Strach z Kolíkovej teplákov vo vyšetrovacej vazbe je veľmi blízky,,
Dogabal to jednoznačne rozhodca ,Slovan je zvyknutý v lige aj na dve penalty darované od rozhodcov a tu zrazu penalta proti nim :? Neskutočné .....
Žartuješ ,ten strach že by ho okamžite ľudia vyfackovali a opľuli je obrovský.
Odporúčame