Taxikári by sa mali vyjadrovať ku kolesám, volantom či výfukom .No v žiadnom prípade nie k ústave.
Či je to Baránik alebo Pročko mali by sa títo insitný špecialisti vládnej koalície iba venovať tomu čomu sa naozaj rozumejú.
Taxikári by sa mali vyjadrovať ku kolesám, volantom či výfukom .No v žiadnom prípade nie k ústave.
Či je to Baránik alebo Pročko mali by sa títo insitný špecialisti vládnej koalície iba venovať tomu čomu sa naozaj rozumejú.
Igor...sám si porušil karanténu ,a ty ideš moralizovať.
Na druhú stranu toto sa berie za bernú mincu ,bez faktov ? Takéto vymyslené strašidelné príbehy .
Nie ty naozaj nebudeš za Hitchcocka ale stále iba za tárajúceho Trnavského daňového recidivistu Plg.
Igor už cíti strach, že sa rozpadne vláda a on pôjde z celou vládnou chamraďou zlodejov priamo do Ilavy.
Mali to dvaja kolegovia.....bez teplôt či bolestí,cítili sa úplne zdravo normálne .... iba stratili čuch.
Najpred sú to štekajúci psy za hranicami a teraz ešte aj Igorova schizofrénia, nieviem prečo zahála jeho rakúsky psychiater?
Tak toto mu nezožerú ani v psychOLANO .A to sú tam iné mozgové kapacity tipu ....Pročko.
Bože celý svet sa nám smeje aký ľudský exkrement sme dosadili do kresla premiera.......hnus.
Ten už nemá ani na Oravu ,už je po talente.
Honz a Čentéš boli velmi správne vyradený.....takže dobrá volba.
Chatu v chránenom prírodnom území má súdružka Remišová a nie Vlhovci ktorý ju majú na Tvarožnej.
Ale je istota . A DSS sú iba pyramída.
Počtár uvedomuješ si že z 15tich DSSiek býva 12násť pravidelne v červených číslach ?
Psychopat zabíja ľudí len preto aby biela kobyla mala na nové zmenky .
Igor máš mrtvych vďaka tvojej neschopnosti či skôr pokryteckého mamonu napchať si vrecká z kšeftom z hračkárskymi testami z pofidérnej Trnavskej spriaznenej firmičky cez ktorú ste to prehnali.
Tí ľudia sa nakazili v nekonečných radoch na tvoj špinavý kšeft. ........Že ti neni HANBA.
Tak nepišti....odhaluješ na seba že si socka .
Psychopat a šašo .....užastná kombinácia ako námet na film ....Blbý a blbší.
Keď Igor pritiahol Pročka do svojej strany vyznelo to.....zoberiem úplne každý nerozmýšlajúci odpad.
Biela kobyla Trnavského mydliča berie za svoje služby aký tovar ?
Diego zbohom, boli ste obrovskou osobnostou futbalového života.
Odporúčame