pán Mikulec strielať po protestujúcich to je také slušné a demokratické.
pán Mikulec strielať po protestujúcich to je také slušné a demokratické.
Reči sa vedú ,chlieb sa je. Faktom je že mesto sa chce zbaviť finančného bremena ktorým je hokej. V tejto ťažkej finančnej situácii to vieme pochopiť. Ján Laco a Martin Cibák či Marek Uram majú záujem o manažérsky vstup ale z financovaním mesta a to je hlavný problém .Mesto na to už ekonomicky jednoducho nemá a bude musieť stopnúť financie aj do druholigového fotbaluv Tatrane .Už v minulosti muselo mesto predávať svoje pozemky aby vyrovnalo dlhy.
Valla splodili peniaze a Shaviv. On si už potom ako diktátor dal neskutočne rapídne zvýšiť plat.
Sa ti sníva ako by ťa Borisko na križovatke vyhonil ?
Robíte si srandu ? Za komančov bola vačšia sloboda ako dnes . Základom slobody je práca . Výrobky boli kvalitnejšie ,vydržali desaťročia. Potraviny zdravé ,bez chemických stabilizátorov. Mlieko normálne skyslo ,tak isto jogurty či pivo.
Tým tvojím muselo byť z teba do plaču......To si dával na Kolára ?
Tu máš, a nie že budeš mať z Igora erekciu....LOL .....https://www.youtube.com/watch?v=EZmvL4pXDxI
Opýtaj sa Demeša ,budeš to mať z prvej ruky.
tak Bútorova mamka ktorú si neuspokojil ty kanče ?
prečo sa bojíš reality a faktov trololko ?
Hmm Polícia nasadila svojich provokatérov.
Chudák pán premier ....to ho chceš mlátiť po hlavičke za jeho veľký sen o NSDAP a OLANO ?
No vidíš ......a ešte popri tejto vláde vyzerá ešte ako stelesnenie zodpovednosti a profesionality.
Diktátori si vždy ako sebe pridelili obrovské platy .Však pán Vallo porozmýšlajte o sebe.
On má ZOMRI v hlave....všetky bunky dávno mrtve.
Je vidieť ktorá krajina má rozhľadených štátnikov ,a ktorá iba psychopatického IDIOTA .
Škoda slov.
Psychopat z Trnavy sa bojí pravdy a iného názoru. Preto tá panika a cenzúra .Bezpečne sa cíti len za volantom opancierovanej limuzíny ktorú si od strachu objednal za 800 000.
Odporúčame