Demokratická opozícia povedie odboj proti psychicky narušenému Despotovi ź Trnavy .
Zapália sa sviečky a občania poklaknú proti Igorovým ťažkoodencom z obuškami v rukách a oni hrdo iba zo slovami na perách ....máme holé ruce.
Psychopat to opať nezvládne a použije provokatérov ,gumené projektili a vodné delá zatiaľ čo demonštrujúci budú podávať policajtom kvety.
NO PASSARAN.


