Takže si to Stanko nedal ,nepochopil si to ....Cicero mal pravdu . A ja som ti tak fandil.
Takže si to Stanko nedal ,nepochopil si to ....Cicero mal pravdu . A ja som ti tak fandil.
Na základe tvojeho mokrého prdu do trenírok ?
Vidíš že tomuto jazyku rozumieš .Tu si doma.
Ale ten primár mu na vizite musí prezradiť jeho skutočný stav poblúdenej duše.
Next tajm ,vajm tajm...
Stanko naozaj .Bývať ako ty v krabici pod mostom je deprimujúce. Pri tej Kysuci ale ťahá.
Teba učili rátať iba jeden pelendrek a druhý pelendrek sú dva pelendreky....LOL
Cintuľovce , neuvedomujete si ako sa Robert smeje keď číta duchaplné príspevky neborákov ako ty ?
Čo tu mravčíš ...ako hladná Šimečkova mamka pred štátnou dávkou.
Bola to politika psychopata plg ,Hegera a Odora ....úspešne nás predbehlo aj Bulharsko.
Vrana k vrane sadá...
Učet za vládu psychopata Plg. Odora a neboráka Hegera musíme veru zaplatiť.
Bože toľko bolesti ....aj teba zneužil ten tescoúchyľ z pohodyn ?
Tvoje biele myši sú iba tvoje ,ostatný ich nevidia.
Stanko Budaj je taký istý eštebácky hnis spoločnosti ako ty ,čo si v minulosti mlátil ľudí pelendrekom.
Súhlasím, nádherne si opísal pana prezidenta z Čiech.
musíte pritlačiť na pílu...toto je na smiech Vasiľ.
Chudák Budaj a spol...to aby sa bál.
Aj retardovaný sú dietky božie ,či už je to psychopat plg. z olajna a jeho politické stádo alebo jednoduchší dezolátikovia tu na fore neschopný slušne komunikovať. Ano ,máme vás radi a dobre sa na vás zabávame....LOL
Dezoláti z čiech ....
Odporúčame