Vypláva iba zodpovedný štátnik EU.
Vypláva iba zodpovedný štátnik EU.
Zbiera golfové loptičky v texase.
Mierová holubica je pre Zelenského ....anjel smrti.
Špinavý fašistický hmyz bude báťko iba v rodine potomkov HG.
Šimonovi to prajeme ,skromný chlapec z Liptova.
Juropoleno sa už môže angažovať za bitkára ,kedže herne sklamal.
Volby raz budú kto bude voliť ,iba proruský občania. Ostatných Zelenský hlúpo pozabíjal.
Je smutné že špinavci a mafiáni majú nad vládou navrach vdaka zkorumpovaným sudcom.
A 30 milionov banderovcov v prdeli . Štvrť ukrajiny je už fuč. Výborná perspektíva.
Ujo expert spadol asi na hlavičku keďže Putin má stále vyše 85 percentnú podporu obyvateľov.
Prečo si to nevykrikoval Igorovi Plg ?
Polepšovna pre dezolé.
Na tebe sa nikto nepriživí ,čo by si im ponúkol...úrad práce.
Keď sa pozeráš do zrkadla priateľu ,lepšie to už nebude. Čo tak si priznať že pán premier diskusia zvládol z bravúrov .A ten kto na to mentálne nemá zazvonil si klúčami a ušiel.
Plochozemec z pukancami v hlave si neuvedomí že je mentálne slabší idiot ,za všetkým má odpoveď ...Lebo Fico.
Za inváziu môže ukrajinec Brežnev a dva ukrajinské zbory ktoré tu vtrhli a zabíjali ako ich predchodcovia v UPA.
Bolo to strašná doba .Fabriky stavali pre zamestnancov byty ,a dokonca ich nútili v nich bývať. A ak ti dali zadarmo byt dali ti podpísať že desať rokov odpracuješ v ich firme. Hoci ty si chcel bývať z rodinou v kartone pod mostom a byť na podpore.
Ze si sa pýtal v kruhu vašej rodiny ?
Vždy po vláde pravicových géniov musela prísť lavica a hasiť.
Toto je naozaj spravodajstvo pre obdivovateľov progresívnych náckov ,kukačov duchaplnej farmy.
Naozaj si myslíš že všetci sú nenormálny iba ty si lietadlo....LOL
Odporúčame