Vasiľ je to pánča .
Vasiľ ,bič plieska na konci.
Nie nie po Čurilovskej mafii ,všetci idú.
Nezabudni že každá pravicová vláda nedokázala ani spoločne dovládnuť.
Vasiľ ,aj keď tu od zlosti puknete ,pravdu nezastavíte.
Oproti Matúšovi Vallovi ktorý ničí kultúrne pamiatky je Romana naozaj stelesnením prezieravej inteligencie.
Ty pri svojej vrodenej demencii naozaj nemôžeš posúdiť nikoho z intelektom . Ostaneš stale vo svojom svete ala Pročko ktorý ti mentálne imponuje.
Nechaj ho vypadol mu istič.....LOL
Vasiľ veď je to stratégia. Ako odzbrojíš celú EU ? Ej ale tie abramsi a leopardy dobre horia.
Idú tak dobre že štvrť ukrajiny je FUČ......LOL
Len už im niekto povedal že idú dobre ako rak ,opačným smerom....LOL
Začal z tým Porošenko
To naozaj tie haly ,mosty a podobne nestáli za vlády psychopata Plg. Odora či Hegera ?
Stanko ty kde si mal chápanie keď si ako kysucký policajt mlátil ľudí pelendrekom po hlavách ? Bola to presne tá nula bodov ,ty odporný eštebácky hmyz.
Stanko ty eštebácky hmyz ,kľud.
Zase trafili nejaký starý traktor aj z vlečkov.....a vraj orešnik
Tebe ju na vizite primár zakázal...LOL
Ale veď tomahawky sú už na ukrajine .Aj z inštruktormi z indiánskych rezervácií,
Dúfam že všetci ktorý v minulosti odmietli reprezentovať sa do výberu určite nedostanú.
Keď Bandernáckovia kvičia .....bude dobre.
Odporúčame