Keď už nič vážnejšie nejde nájsť na Harabina, než že osobne neskontroloval číslo motora a karosérie objednaného autobusu, ako spravodlivá väčšina občanov, čo nastupujú do autobusu, tak ho možno postaviť na podstavec do kostola medzi svätých.
Keď už nič vážnejšie nejde nájsť na Harabina, než že osobne neskontroloval číslo motora a karosérie objednaného autobusu, ako spravodlivá väčšina občanov, čo nastupujú do autobusu, tak ho možno postaviť na podstavec do kostola medzi svätých.
Veď to. Už sú legálne. Už možno zabiť nielen nenarodených, ale aj legálne duševne postihnutých - aj deti. To sú moderné európske hodnoty.
0,01 percenta je zneužití kňazom, ale 99,99 percenta je toho v novinách. Keď Tommy Robinson poukazoval na roky trvajúce beztrestné masové zneužívanie detí moslimskými gangmi v UK, tak sedí teraz v base za šírenie nenávisti.
Nenávisť proti kresťanom je evidentne oficiálna politika EU, lebo len tých je možno verejne tupiť a urážať.
HDP je o ničom. Keď sa rodina rozvedie, či zhorí dom, hneď vzrastie HDP.
Ale toto nie je rodová rovnosť, ako sa chápe dnes. Je to pojem na hlavu otočený, keď sa muži môžu vydávať za ženy.
Rodová rovnosť postavenie žien len zhorší, lebo rod ako sa chápe dnes nemá nič spoločné s pohlavím.
Pozor na slová. Orwell nastúpil do pojmov.
Oni nechcú rodovú rovnosť, ale rovnoprávnosť.
Rodová rovnosť je už nový liberalistický blaf. Pohlavia vraj neexistujú - má to byť sociálny konštrukt a rod si možno zvoliť.
Ako toto pomôže ženám? Nijako, len sa to pre nich zhorší. Muži budú prenikať do ženských šatní, spŕch, toaliet. Už dnes pretekajú na majstrovstvách medzi ženami.
Orwellovská novoreč.
Sovietske vojská tu tiež neboli trvalo iba "dočasne".
Vlastizradcovia tu púšťajú cudzie vojská.
Jediná armáda NATO tu má byť Slovenská armáda.
Sankcie sú len na to, aby nás hlupákov pripravili o trhy a sami trhy získali.
Ešte zo západu, potom spod zeme a aj zvrchu.
Banderistan
Chybný nadpis
Podstata článku:
...Podľa írskych zákonov je daňová rezidencia spoločnosti tam, kde sídli jej manažment, a v tomto prípade je to Holandsko. Na základe zaplatených faktúr práve do Írska smerujú všetky peniaze zarobené v Európskej únii. Následne Írska centrála zaplatí holandskej pobočke poplatky za autorské práva, čím si daňový základ zníži na nulu a vyhne sa zaplateniu miestnej dane z prímu vo výške 12,5 percenta. Holandsko zahraničné prímy spoločností nezdaňuje a výsledkom tejto daňovej optimalizácie je daň z príjmu vo výške nula percent.
Stovky miliárd eur strácajúcich sa v európskych daňových rajoch následne chýbajú pri financovaní zdravotného systému, penzijného systému či pri výstavbe diaľnic.
Čaputová tuším čaká, že Šefčovič jej urobí kampaň.
Konzervatívci - to v preklade znamená:
- žiadny rodič 1 a 2, ale matka a otec
- žiadne RP ani homo manželstvá a adopcie
- žiadne unisex toalety
To niektorí nevedia rozdýchať, ale potrebujeme až taký pokrok ?
Nepotrebujeme investície, ktoré budú vyžadovať aj dovoz zamestnancov. Keď už, tak len v okresoch s vysokou nezamestnanosťou.
Zásadný problém je úplne inde. Väčšina energie na zemeguli sa vyrába z ropy. Keby sme mali dosť energie - aj ropu si vyrobíme.
Problém sú politické mimovládky nemarxistov - humanrajtistov, genderistov ..., ktorých cieľom je rozklad spoločnosti a výmena obyvateľstva za judášsky groš.
Odporúčame