Nuž a pre úplnosť- na neschválenie sa neozvali utláčané ženy ale homolobby.
Potrafená hus zagágala.
Nuž a pre úplnosť- na neschválenie sa neozvali utláčané ženy ale homolobby.
Potrafená hus zagágala.
Je úplne jedno ako rod používame my.
Rozhodujúce je v akom kontexte je používaný v EU. Tu je vec jasná. Rod je niečo nepostihnuteľné, čo si človek môže slobodne vybrať. Tak je to v EÚ.
Prezident delegoval savoje právomoci v zahraničných vzťahoch na vládu tuším ešte za Gašparoviča a nevzal to späť.
chcel som dať link na dokument, ale to maže
h t t p:/ /fvo.sk/wp/wp-content/uploads/2013/12/IstanbulskyD ohovorAnalyza.pdf
100x bolo vysvetlené, že neoddeliteľnou súčasťou sú aj záväzné definície pojmov.
napr. tu:
I keby sme mali holú r*ť, budeme kupovať drahšie. Keď sme mohli F16 x 2 preplatiť.
Trpíš samomluvou? Je to trápenie. Už máš zbalené teplé veci na Východný front? Čo môže byť krajšie ako umrieť za záujmy USA.
Keď ho opustí Fico, možno už nebude nad 5 percent
Teoreticky dobre hovoríš. Diabol sa skrýva v detaili. Akciový trh je kasíno. Ako vieme, hráči v kasíne VŽDY ťahajú za kratší koniec.
To je blbý nadpis.
Ja by som dal: Poslanci odmietli paškvil, ktorý dával mužom právo vydávať sa za ženy.... a kopu ďalších nesystémových nezmyslov, ktoré ženám v skutočnosti škodia.
Jednoduché riešenie. Zrušiť povinné zdravotné poistenie .... Potom nech si vyberajú a podnikajú.
Korisťou sa staneme hlavne ak sa ako korisť budeme chovať. Posera je lákavý terč.
Islam vyžaduje šaríju. Kto tvrdí opak jednoducho klame. To sa volá v islame takíja. Preto nie je možné s moslimami túto tému ani diskutovať, lebo ich náboženská povinnosť je klamať, klamať, klamať. Pretože ak je cieľ povinný, aj lož je povinná.
To som nevymyslel ja, toto hovoria oni sami.
už žiadny izmus na Slovensku
Stačilo
Pravda je jednota s realitou.
Istambulský dohovor bol podvod od začiatku do konca. Naleštené lajno. Nič osožné nikomu - ani tým ženám oproti dnešnému stavu nemohol priniesť. Iba ak mužom, čo by sa prehlásili za ženy.
Prax ma presviedča, že okrem katolíkov majú ľudský život fšetci v paži.
....Slovensko totiž v súčasnosti patrí medzi najdrahšie krajiny, čo sa týka daňového a odvodového zaťaženia
Objavili Ameriku. Roky tvrdili, že je tu nízke daňové a odvodové zaťaženie a pritom väčšinu nám štát zoberie. Ešte kus a zoberie fšecko.
Odporúčame