Lukašenko: Bielorusko bude potrebovať rakety, ak NATO bude ďalej zastrašovať
Hlavne, že Janukoviča neodvolali potrebnou väčšinou a namiesto boja proti oligarchom, o ktorých bol majdan, zvíťazila protiruská nenávisť a hobby beztrestne vraždiť rusky hovoriacich spoluobčanov. Kedy obesia vrahov Rusov z Odessy. To ostatne potvrdila aj Savčenková, o ktorej je zrazu celkom ticho.
Keď Srbi chceli brániť Kosovo, USA bombardovalo Belehrad. Teraz by mali Kyjev, ale to sa nestane.
Prečo nemôžu Rusi ostať žiť na Ukrajine úplne vysvetlila Timošenková:
“Jsem připravena chopit se zbraně a střelit toho šmejda (prezidenta Putina) do hlavy. Je třeba se chopit zbraní a jít vystřílet ty zatracený Rusáky. Kéž bych tam mohla být, dostali by místo Krymu h..vno. Doufám, že jakmile budu moci, tak zapojím všechny své styky a vyburcuji celý svět, aby z Ruska nezbylo než spáleniště.“ Na otázku Šufryče, co dělat s osmi milióny Rusů na Ukrajině, když jsou to všechno vyvrhelové, Tymošenková odpověděla: „Měli bychom po nich ksakru pálit atomovými zbraněmi…“
ostatní nie sú o nič lepší