Azovské more je až za mostom
Ukrajina eskaluje konflikt a šaškovia im nadŕžajú. Hemingway radil štváčov v prvý deň vojny povešať.
Kto zavrel kohúty na ropu a plyn do EÚ. Kto vedie vojnu proti vlastným občanom. Kto bagatelizuje beštiálne masakre Židov a Poliakov na Ukrajine banderovcami a stavia Banderovi sochy a zlaté busty. Kto hajluje a robí fakľové pochody.
Tiso sa dnes považuje za zločinca a tu pritom Židov len deportovali. Medzi deportovaním a vraždením je predsa rozdiel. Dnes sa to zrovnáva, ale po vojne predsa deportovali milióny Nemcov...
Že je RF na rade, nie je žiadne tajomstvo.
Hovorí sa tu o Azovskom mori, ale keď išli z Odessy, muselo to predsa byť v Čiernom mori.
Rodinné prídavky sú 20 Eur na dieťa, vyhnali sme mladých do sveta, takže dovezieme radšej Eritrejcov?
Konšpiračná weby dokážu veľa, ale nikdy to čo mainstream: Popierať aj chvastať sa tým istým. Napr. Sýrii nikdy nebola armáda USA, ale v žiadnom prípade ju nestiahnu ... atď
srandista, alebo držíš s umiernenými nacistami.
Vidieť, že kto má prachy sa nikdy do basy nedostane...teda dosť.
Je nemorálne, keď migrant v EÚ dostane to, na čo nedosiahne občan po celoživotnej práci a skladá sa mu na to.
Podľa šéfa diplomacie musí Slovensko v Marrákeši jednoznačne povedať, že opatrenia v pakte berie ako návrhy a samo sa rozhodne, či niektoré z nich implementuje.
a - ten trubiroh potom ten pakt = latinsky zmluva aj podpíše
to je krása
Kreditka bez mena je v EÚ zakázaná - pravda iba okrem tých pre teroristov.
A to je hrozba? Veď je to dobrá správa.
No chudáčik. Ľud kvôli nemu treba vymeniť. Kto mu kázal. Veď ešte nedávno tvrdil, že tú agendu iba zdedil.
Každá sranda dačo stojí. Za blbosť sa platí. Nevinný človek vyzerá inak.
Zatkli Žitňanskú podľa jej vlastného návrhu zákona? To by bola karma.
Odporúčame