To je jedno ak budeme mŕtvi aká je tam elektronika ...
To je jedno ak budeme mŕtvi aká je tam elektronika ...
Istý ukrajinský občan chcel vymeniť svoj byt v Charkove za byt na Kryme ... Byt v Charkove nikto nechcel.
Keď sme ničili tanky a kanóny, tak nám tlieskali.
Rýchlo skontroluj na katastri, či ešte bývaš vo svojom ... alebo už u Kisku.
Hitler najprv zrušil komunistickú stranu s podporou ostatných. Potom aj ostatné. Tak sa dostal k moci.
Na záver:
Nazdávam sa, že omnoho pravdivejší je úplný opak. Potom sa čudujte ľuďom.
Již nikdy do žádného paktu nepůjdeme. Podlé mého mínění nesmí náš štát šetřit na investicích do školství a kultúry. Také náš mnohokrát deklarovaný úmysl provést reformu tak, aby nevedla k velkým otřesúm, velké inflaci, nebo dokonce ke ztrátám základních sociálních jistot, musí naši ekonómové přijmout prosté jako úkol, který jim byl zadán. Zde neplatí žádné: NEJDE TO."
Dávejte si na ně pozor! Ptáte se s údivem, jestli bude inflace, jestli bude zdražovaní? Mnohokráte a jasné tato vláda řekla ve svém programovém prohlášení, včetně dalších dokumentů a ministři na svých tiskových konferencích, že jejich úsilím je, aby přechod od neekonomiky k ekonomice byl pokojný, bez sociálních aspektů, bez návaznosti nezaměstnanosti, bez jakýchkoli sociálních krizí a podobne.
Žádné gigantické zdražovaní nebo dokonce nezaměstnanost, jak to panikáři systematicky šíří, nic takového nepřipravujeme.
Za svůj třetí úkol považuj i podporu toho, co vede k lepšímu postavení detí, starých lidí, žen, téžce pracujících, příslušníkú národních menšin a vůbec všech občanů, kteří jsou na tom z jakýchkoli dúvodú húfe než ostatní. Žádné potraviny či nemocnice nesmí být výsadou mocných, ale nabízeny tém, kteří je nejvíc potřebují.
Připravujeme koncept důkladné ekonomické reformy, která nepřinese sociálni otřesy, nezaměstnanost, inflaci a jiné problémy, jak se néktefí z vás obávají. Všichni chceme republiku, která bude starostlivě pěčovat o to, aby zmizely všechny ponižující přehrady mezi různými společenskými vrstvami, republiku, v níž se nebudeme dělit na otroky a pány.
Toužím po takové republice víc než kdo jiný. Náš štát by už nikdy nemél být přívažkem či chudým příbuzným kohokoli jiného. Jsou lidé, kteří kalí vodu a panikaří, že se bude zdražovat.
Ktože to sľuboval:
Dvacet let tvrdila oficiální propaganda, že jsem nepřítel socialismu, že chci obnovit kapitalismus, že jsem ve službách svetového imperialismu, od něhož prijímam tučné výslužky, že chci být majitelem různých podniků. Byly to všechno lži, protože brzy začnou vycházet knihy, z nichž bude zřejmé, kdo jsem a co si myslím. Slibuji vám, že funkci prezidenta vezmu na jedno volební období, ale pak bych se chtěl vénovat práci dramatika.
Také vám slibuji na svou čest, pokud se za mého volebního období nezlepší životní úroveň, sám odstoupím z funkce. Pro mně není rozhodující, s jakým slovem jsou sociálni jistoty spojovaný, ale to, jaké jsou. Já si představuji, že by měly byt daleko větší, než jaké poskytovalo to, co mnozí nazývají socialismus.
Také múdre. Viesť po svete vojny a z miest konfliktov umožniť ľudom hoci bez dokladov voľný príchod. Zodpovednosť za toto akoby neniesol nikto.
...Například Matůš Kostolný, šéfredaktor Denníku N a hvězda liberálního Slovenska. Před patnácti lety byl (jako zahraniční zpravodaj deníku SME) jedním z hlavních, kdo zveřejňoval nepravdivé informace o Iráku za účelem připojení se ke koalici, která na něj zaútočila. Mimo jiné dohledal Kostolného články, podle kterých Saddám Husajn pravděpodobně má chemické i biologické zbraně a pracuje na vývoji atomové bomby. Jindy zase vysvětloval iráckou válku jako „šanci ukázat, kde stojíme“. V průběhu války nadšeně referoval, že spojenci nemají v Iráku žádné problémy, a když se v Iráku žádné biologické zbraně nenašly, zazářil fenomenálním zdůvodněním: „Asi někam unikly. Nejspíš do rukou teroristů.“ A Chmelár připomíná i další novináře, kteří i dnes bubnují do války. Například jistý Ivo Samson, který po slavném vylhaném vystoupení amerického ministra zahraniční v OSN uznale napsal, že „Powellovy důkazy byly přesvědčivé“.
Ešte sa nikdy nič také nestalo, aby politici klamali...či?
Sámí od Usámy
Třeba to, že jedním z prvních "mírumilovných imigrantů", jichž v uplynulých letech přišly do země milióny, byl i někdejší bodyguard nejhledanějšího teroristy světa Usámy bin Ládina. Tunisan Sámí, jak ho německý tisk nazývá (celé jméno nebylo zveřejněno, neboť by to mohlo poškodit jeho lidská práva), přišel do Německa už v roce 1997. Po dvou letech pobytu v Německu si zajel zaválčit do Afghánistánu, kde to dotáhl právě na vůdcova osobního strážce. Po vytlačení islamistů do hor a úniku Usámy bin Ládina do ilegality se vrátil do Německa.
I přesto, že nikdy nepracoval, pobírá podle listu Bild měsíčně na příspěvcích od státu v přepočtu 30.000 Kč na sociálních dávkách.
Sociálne dávky v EÚ sa majú zjednotiť ... platy asi nie. Zatiaľ máme len jednu nádej - že nie sú prachy. Nemci nám však iste na taký účel ochotne požičajú.
Nula je úplne ideálny plat ...
Hlavne, že chcú po nás, aby sme migrantom dávali násobok minimálnej mzdy na ruku ako vreckové.
Tak to chodí, keď nežijú politici skutočnými problémami ľudí.
Potom sa riešia náhradné.
Dnes by sme skôr potrebovali znižovanie počtu zákonov a všemožných zákazov. Dostávame sa do stavu, keď budú všetci vinní a koho potrestajú určí verchuška.
náhrady sú totiž senzoricky zhodné až na 90 percent
A h.v.o je senzoricky zhodné s jedlom na 90 percent
Žeby preto, že sú schopní prežiť aj s 50 centov na deň?
Ani Kiska o tom nevedel, ani ja som o tom nevedel.... čo teraz
Odporúčame