Veľmi poučné.
Pozor, policajti vám v USA na ceste pokojne zhabú aj hotovosť. Sťažnosti na lampáreň.
Demokracia a la USA.
Veľmi poučné.
Pozor, policajti vám v USA na ceste pokojne zhabú aj hotovosť. Sťažnosti na lampáreň.
Demokracia a la USA.
Pokojní demonštranti?
Nie žeby som niekomu nadržoval, ale znášať obhadzovanie kameňmi a polievanie horľavinou nemá nikto v popise práce.
Tak bol ten rozhovor, alebo nie.
Mňa ako občana nezaujímajú právne kľučky, ale či sa rozhovor uskutočnil.
Toto by som sa rád dozvedel.
Aj rusofóbia je xenofóbia.
Meraj jedným metrom a možno, možno budeš veľmi prekvapený.
Bez Rusov by tu bola nemecká ríša a Slovania boli prví na rade hneď za židmi.
Sľúbia mu hocičo a dodržia to presne tak, ako všetko doteraz.
Mŕtvy a s bodákom v análi sa predsa nebude môcť sťažovať.
Budujeme európsky kalifát až dovtedy, kým tu naozaj nebude.
Možné je úplne fšecko. Lenže veriť notorickému luhárovi, ktorý klamal o Vietname ...Kuvajte (inkubátory), o Iraku, o Lýbii, že neklame aj o Sýrii?
A veriť Al Kaide s ktorou už toľko rokov bojuje?
Existuje rezolúcia BR OSN č. 1244, podľa ktorej Kosovo je a zostane súčasťou Srbska.
Dobrý nápad. Okrem neziskoviek aj Markízu a ostatných, ktorí šíria nenávistnú a vojnovú propagandu, ktorej cieľom je zničenie Európy vojnou a vytvorenie kalifátu.
Tam kde vytrvale smerujeme, raz musíme dôjsť.
A Froncovi nevráti ukradnutý pozemok,lebo zlodejovi riadne zaplatil 1800 Eur.
Etalón pokrytectva.
Veď už dávno mali vyhlásiť Rusku vojnu a nahnať nás na východný front. Či?
Len k tomu to smeruje.
A toto nebolo vari cieľom sankcií? Veď by sa mal tešiť, ako zabrali.
Najprv by jeden pán mal vrátiť pozemok občanovi, ktorý ho nikomu nepredal. Človek by povedal, že pozemok sa nedá ukradnúť. V jednom filme z talianskeho prostredia bolo povedané, že pozemok nie je moped, že je neodcudziteľný. V našom štáte aj to ide.
Kedy sa ospravedlnia Iraku za poslednú vojnu pod falošnou zámienkou.
Kde sú tie omieľané spoločné hodnoty.
Ako možno uveriť takému článku, ktorý odporuje všetkým princípom súdnosti avšak je v súlade s politickou líniou USA.
Aj Tiso svojho času držal politickú líniu ríše.
K tej bohorovnosti v článku o blafovaní Ruska len toľko, že aj ratlík zaútočí, keď už nemá kam ustupovať. Nuž amerika je za oceánom a hlavne my si to vyžerieme.
Vojnových štváčov treba zaopatriť tak ako kázal Hemingway.
Odporúčame