Ani Kiska o tom nevedel, ani ja som o tom nevedel.... čo teraz
Ani Kiska o tom nevedel, ani ja som o tom nevedel.... čo teraz
To je ale prekvapenie.
Medzinárodné ľudskoprávne organizácie odhadujú, že v Iráne ku koncu vojny s Irakom popravili približne 5000 ľudí, pripomína AP.
Nuž predpokladám, že v Európe po skončení vojny a pred jej koncom nepopravili asi nikoho.
Tipujem, že ich strelia ISIL-u. Možno je to aj súčasť kontraktu.
Umrel humánne ... hladom a smädom
Aleba. Treba ešte viac diaľnic a viac pruhov na Blavu, určite sa to zlepší.
Soroš to je asi volený prezident zemegule, proti ktorému sa nesmie protestovať a ktorý môže svoju vôľu presadzovať napriek želaniam drvivej väčšiny obyvateľov Európy.
To je tá demokracia - máme držať huby a vraj bude dobre.
Ehm. Dôveryhodný režisér, lebo hovorí to, čo nám pasuje.
Dojemná starosť o závislosť Nemcov na Rusku
Len cez naše mŕtvoly - doslova
To je zaujímavé, ako sa dá rôzne vražda zbagatelizovať. Hlavne ak niekoho zavraždia, lebo nechce zomrieť od hladu.
Takže zabíjať je vlastne v poriadku? Lebo zabíjajú kresťanov?
žeby pre presadzovanie kresťanstva?
Trestná zodpovednosť politikov - zabitie z nedbanlivosti.
Žalovať nemeckých politikov za zabitie, vďaka nedodržaniu platných zákonov, podobne ako vodiča, či kohokoľvek keď niekoho zabije vďaka porušeniu predpisov.
Stačí jeden mŕtvy a projektant, ktorý niečo nedodržal, alebo sa len pomýlil, ide do basy.
Medzi deportáciou a vyvražďovaní hádam je rozdiel.
Okrem toho holocaust bol braný za konšpiračnú teóriu vtedy presne ako dnes všetko, čo je nepohodlné propagande v masmédiách.
Ani Vetzler a Vrba neutekali za dobrým Banderom, ale na Slovensko.
A napokon v koncentrákoch vlastne zahynulo asi najviac Slovanov, ale tí sa nejak nepočítajú.
ak je pôda prenajatá, daň platí prenajímateľ
Ani jednému majiteľovi, ktorému hospodári na pozemkoch družstvo, nechodia v tomto štáte daňové výmery.
V Rakúsku bola pri voľbe poštou aj 500 percentná účasť, čím vysoko prekonali aj tých 100 za socíku.
5 km dlhé kolóny cisterien asi čakali na tekutý dusík...
Ehm.
To hovorí krajina, ktorá vedie vojny po celom svete bez súhlasu kongresu.
Odporúčame