Asi si nie ste vedomý toho, že ste hlúpo uleteli úplne od veci. Čo má zahraničný dlh spoločné s výberovými konaniami, ktoré sa počas matovičovania nekonali?
Asi si nie ste vedomý toho, že ste hlúpo uleteli úplne od veci. Čo má zahraničný dlh spoločné s výberovými konaniami, ktoré sa počas matovičovania nekonali?
Ako je to naozaj?
Kniha Cifo je fejk. Je to podvodné vydanie, svedčí o tom FALOŠNÉ ČÍSLO ISBN.
(ISBN znamená International Standard Book Number, teda Medzinárodné štandardné číslo knihy, pre každú publikáciu je jedinečné - aj pre jej ďalšie vydanie)
Gustáv Murín podáva trestné oznámenie na autorov knihy (nedajú sa identifikovať podľa ISBN) a žiada predajcov o jej stiahnutie z predaja: https://www.extraplus.sk/clanok/gustav-murin…
Výrok poľského ministra obrany: „Nezáleží na tom, či je narušenie poľského vzdušného priestoru provokáciou alebo nehodou."
Keďže sa nikde nehovorí a nepíše priamo o ruských dronoch, iba o ruskej agresii, tak je tým činom ich pôvod jednoznačne určený.
Dobre že to spomínate. Vráťme sa do rokov 2020-23, do čias, keď vláda pravidelne vyhlasovala núdzový stav - vtedy sa žiadne výberové konania nerobili, zákazky sa zadávali priamo.
Vy máte niečo proti americkým bombám???
"A teraz začneme drvivú víťaznú protiofenzívu!" - pohrozila Putinovi ukrajinská blondína Irina.
Výborná otázka - nie, náš prezident o Fínsku nepovedal ani slovo. Asi by bolo vhodné, keby úplne rovnaký postoj zaujal fínsky prezident voči Slovensku.
O požívaní vysokooktánových nápojov som nepísal nič, keďže ich detekcia je triviálna. No keď ste to už načali aj s väzbami na politickú orientáciu vodiča (ktorú si policajt nemá nárok zisťovať), tak sa spýtam: Ak som členom demokratickej opozície, tak môžem jazdiť ožratý, ale musí to byť nepokojne?
Ak zopakujeme vo zvyšných zápasoch výkon ako proti Luxembursku, tak vyhráme skupinu s plným bodovým ziskom a postúpime na MS...
Ako policajt zistí, že som unavený?
Aj na nich zaútočili legitímne vojenské sily?
Nemohli by ste nám ponúknuť recept ako máme rozlíšiť benzín vyrobený z ruskej ropy od benzínu takzvaného diverzifikovaného, dovezeného cez ropovod Adria?
Z ruskej ropy sa vyrába aj asfalt. Mali by sme preto bojkotovať asfaltové cesty a pohybovať sa výlučne po betónových, alebo po dláždených kockami. Poľné a lesné cesty tiež veľmi dobre poslúžia.
Trt - a nie nebeské divadlo. Bolo zamračené...
Veď to sa tak dnes robí, ruská ropa a plyn dostanú neruskú nálepku a všetko je poriadku.
Odkiaľ potom úbohá Európa zoženie ruský plyn a ropu?
Karavána ide ďalej.
Hm, o dostupnosti bytov v slovenských mestách hovoríme v súvislosti so slovenskými platmi? Ak áno, tak je chyba v cene bytov?
Pán Bakoš, stojí vám jeden politológ za jeho úplne zbytočnú charakteristiku?
Slniečkári, spaste nás pred (unikátnymi) zatmeniami!
Odporúčame