Mám oprávnený pocit, že z vety "fóbia je iracionálna, neadekvátna reakcia prejavujúca sa CHOROBNÝM strachom" ste nepochopili ani ň.
Mám oprávnený pocit, že z vety "fóbia je iracionálna, neadekvátna reakcia prejavujúca sa CHOROBNÝM strachom" ste nepochopili ani ň.
Tak ako vravíte, z vami uvedeného dôvodu nemáte starosti.
Hlúposť nie je problém, problémom sú hlupáci. Ale nerobte si s tým starosti.
CHOROBNÝ strach zo smrti sa nazýva tanatofóbia.
Charakteristiku fóbie, ktorú tu prezentujete, skúste aplikovať aj na rusofóbiu.
10 miliónov libier vôbec nie je málo, porovnajte to so sumami, ktoré na volebnú kampaň vynakladajú politické strany. Školácka matematika: ak za jeden článok (video) zaplatia 1000 libier, tak pôjde o 10 000 príspevkov v neprospech jednej politickej strany.
Fico zverejnil špinavosť, ktorú odhalil britský časopis The Observer.
Napísal som čosi aj o CHOROBNOM strachu... Fóbie sa radia medzi neurózy, úzkostné PORUCHY. Je to strach pred vlastným strachom (to som nevymyslel ja, to všetko je na webe).
Britský denník Observer.
Nepokúsili by ste sa odopevať na otázky, ktoré boli položené VÁM a nestrkať rypáčik do cudzích záležitostí?
Ešte raz a pomaly:
Otázka: ako má v takom prípade "svet predísť recidíve"?
Ešte osobná otázka: ako vysvetlíte vaše hlúpe výmysly o ruSSku a ruSSoch?
Skúste sa k nej vrátiť v príspevku, ktorý je venovaný priamo vám a pokúste sa odpovedať na položené otázky.
Áno. 10 miliónov libier bolo určených pre žurnalistov produkujúcich články proti Smeru, museli podpísať dohodu o mlčanlivosti a články si museli vopred nechať schváliť na britskom ministerstve zahraničných vecí.
Ak sa chcete dozvedieť viac, tak sa nehanbite spýtať.
Posledná veta článku, citujem:
Jediná šanca, ako svet môže predísť recidíve ďalšej agresívnej tyranie v Rusku po smrti Putina, je, že pochopí, že problémom Ruska nie je Putin, ale Rusi.
Otázka: ako má v takom prípade "svet predísť recidíve"?
Ešte osobná otázka: ako vysvetlíte vaše hlúpe výmysly o ruSSku a ruSSoch?
Skúste si prečítať poslednú vetu článku a zaujať k nej stanovisko. Ak ani v tom prípade nepochopíte, tak sa nad vami zľutujem a vysvetlím vám to.
Prepáčte, hlúpe výmysly produkujete vy. V článku sa výrazy "ruSSko a ruSSi" nevyskytujú.
Britský denník Observer.
Vaša nechápavosť je váš problém. Nevyzývam vás aby ste ju odstránili.
Autor priamo nevyzýva, až natoľko perverzný nie je. No čo znamenajú jeho slová, že problémom Ruska sú Rusi? Nepýta sa nás (nepriamo) či chceme odstrániť ruský problém? Dokážete svojím mozočkom spracovať čo takáto (nepriama) otázka obnáša?
Odporúčame