Blog na tú tému:
Hm, a boli ste aj v styku s niekým, komu pomohla Matka Tereza?
Ja sa domnievam, že každý dospelý človek zodpovedá sám za seba. Ak by váš brat niečo ukradol (to nemá byť osobné, je to len príklad), tak aj vy budete zlodejom?
Nebožtíci sa obávajú exhumácie?
Tým "vy" máte na mysli "vás biskupov"? A ak sa mám pýtať jeho, tak prečo sa do toho montujete?
Nemali by ste si najskôr overiť O KTOROM Kuffovi je zmienka v blogu?
Biskupovi asi nie je potrebné vysvetľovať význam slova pýcha vo vzťahu k jeho VIERE. U hrdého Slováka to nie je o viere, ale o láske k vlasti a zatiaľ som o žiadnom pyšnom Slovákovi v tom zmysle nepočul.
Kontrolná otázka: na čo je hrdý (alebo pyšný) pán Bezák?
Pozná niekto ľudovku, v ktorej sa vyskytuje káva?
Emeritnému biskupovi Bezákovi je asi potrebné čosi vysvetliť ohľadom jeho účasti na pochode Pride.
Názov toho podujatia znamená v angličtine hrdosť, alebo pýcha - a to je jeden zo smrteľných hriechov.
Pánovi Kuffovi nie je potrebné nikoho prideľovať, k nemu chodia ľudia dobrovoľne.
Technické poradenstvo, ako napísať veľké ä:
stlačiť na klávesnici PRAVÝ Alt spolu s klávesou =, potom Shift s písmenom a - a tu je výsledok: Ä
Machala na to, že aj zastáncovia plochej zeme by mali dostať priestor na vyjadrenie. Čo sa týmto článkom v Pravde aj stalo.
Keby EU bola až takto optimisticky naladená, tak by asi nechystala 19. balík...
Pri posudzovaní transparentnosti volebnej kampane Smeru výrazne priťažilo, že si na voľby nevzal žiadnu pôžičku. Akurát si nikto nedal tú námahu aby si všimol, že Smer už na volebných výsledkoch nazbieral toľko štátnych príspevkov, že na voľby žiadnu pôžičku nepotrebuje...
Nespomínate si, že Kiskovi onehdá strašne vadila jeho motorkárska fotka s Kaliňákom?
Okolo busty Karola Duchoňa chodím každý deň - a vždy sú tam čerstvé kvety. Asi to nie je kvôli tomu, čo vypil.
Na Slovensku sme asi ochoreli na svinskú chorobu negativizmu, o nikom nedokážeme povedať niečo dobré. Karol Duchoň, Jožo Urban, alebo Ďuri Szikora - všetci mali toho istého pokušiteľa. No nepamätáme si ich kvôli alkoholu, ale kvôli tomu, čo po sebe zanechali.
Odporúčame