To ste povedali vy, no váš názor vám vyracať nebudem.
To ste povedali vy, no váš názor vám vyracať nebudem.
Ja pána Mikloška chápem, jeho postoj je fundamentálny. Okrem muža a ženy je do ústavy potrebné doplniť aj Ducha Svätého, píše sa o tom v Novom Zákone.
Nomen Omen...
Na Slovensku máme tajné voľby. Teda ak napíšem, že ste smerovolič (podľa vášho vlastného vyjadrenia hlúpy), tak nemáte ako dokázať, že to nie je pravda.
A elektriku majú dvakrát drahšiu.
Podľa Takáča bolo uzatvorených 157 zmlúv na tie takzvané "haciendy"...
Na koľko percent to dostáva Naďa do basy?
Hm, pripomeňte mi kde som písal o rímskej provincii. Tou sa stala v roku 6 n.l. - aj keď nie je celkom jasné do ktorého roku máme datovať narodenie Krista. Rok 6 n.l. patrí medzi reálne možnosti.
Hlavne že Izrael má v programe likvidáciu kadekoho, je (alebo ešte donedávna bol) vo vojnovom stave prakticky so všetkými susedmi a momentálne vedie občiansku vojnu aj na vlastnom území.
A použili ju na civilistov, ani sa nehrali na nejaký útok na vojenské ciele. Kresťania...
P.S. Použiť atómovú bombu na agresora je etické a morálne?
Narodil sa v provicii Judea, Palestína vtedy neexistoval. Dnes jeho rodisko, Betlehem, naozaj patrí pod Palestínsku samosprávu, no počas 2000 rokov už patrila kadekomu - okrem Izraela arabskému kalifátu, Osmanskej ríši, križiakom, Saladínovi, bolo pod správou Británie aj Jordánska. Z tohto pohľadu musíte Ježiša asi považovať za multi-kulti.
Viete o tom, že druhá najväčšia moslimská krajina - Pakistan - vlastní jadrové hlavice a že je vo vojnovom stave s Indiou? Viete o tom, že ich nepožili a že jedinou krajinou, ktorá atómovými bombam zabíjala ľudí boli kresťanské USA?
Okrem toho sa zadívajte dobre na mapu a všimnite si, že izraelské letecké útoky museli využiť vzdušný priestor minimálne dvoch krajín, v ktorých tvorí islam väčšinové náboženstvo. Tie krajiny museli o židovských útokoch vedieť vopred a súhlasiť s nimi.
Izrael - to je tá krajina, kde sa narodil Ježiš, Syn boží?
Technická pripomienka: plurál od slova robot môže byť roboti aj roboty - podľa toho, či ide o životné alebo neživotné podstatné meno. V kontexte vášho blogu, keď píšete o automatizovaných a robotizovaných systémoch, ide o druhý prípad, teda ROBOTY.
Roboti by prihádzali do úvahy ako autonómne systémy nezávislé od človeka, inak povedané androidi.
Slovensko nie je v tabuľke kvôli jedincom, ktorí pri písaní slova hranol dosahujú erekciu.
Pokúste sa zistiť význam zahraničného slovíčka "diverzifikácia".
Skúsim ešte raz: kedy Rusi vypli dodávky plynu? A, prosím, neskúšajte rok 2009, vtedy nám ventil zavreli Ukrajinci. V roku 2014 boli dodávky obmedzené z triviálneho dôvodu - Rusi dodávali toľko plynu, koľko si západný civilizačný okruh objednal.
Doplňte moje vedomosti - kedy Rusi vypli dodávky plynu? Ja zatiaľ viem len o zastavení dodávok zo strany Ukrajincov, no možno mi nejaká inormácia ušla.
Odporúčame