Skúsim sa vás ešte raz spýtať, tak normálne, ľudsky:
naozaj pokladáte únos jedného (slovom JEDNÉHO) človeka za ohavnejší čin, ako vraždu dvanástich (slovom DVANÁSTICH) ľudí? Pokúste sa zbaviť fóbie z toho, že jeden čin sa odohral v Rusku, aj keď dosť pochybujem, že ste toho schopný.
P.S. Osud uneseného Arména dozaista dokážete vypátrať aj samostatne, stačí nakuknúť do nenávidených ruských zdrojov.


