To je fakt dobrá sranda. Takže "Kanadské clá môžu zdvihnúť ceny benzínu v USA" znamená, že Kanaďania odstavia americkú energetiku. Neskúsite stand-up?
To je fakt dobrá sranda. Takže "Kanadské clá môžu zdvihnúť ceny benzínu v USA" znamená, že Kanaďania odstavia americkú energetiku. Neskúsite stand-up?
Nemluv s volem bez hole.
(české príslovie)
Tiež si myslím. O tých desaťtisícoch (znalcov) nepoviete nič?
Tvrdíte, že keď niekoho stretnete, alebo uvidíte, tak ho poznáte? Nemáte šancu zapamätať si 10 000 mien a dať ich do súvislosti s 10 000 tvárami. To je obyčajné chválenkárstvo - a už vôbec nespomínam fakt, že hovoríte o tisíckach znalcov.
A ak spomínate meno - ja vás NEPOZNÁM.
Vy zjavne nedokážete pochopiť písaný text. Napísal som vám, že medzi HDP a paritou kúpnej sily je podstatný rozdiel, nič iné. Ak to nezvládnete prečítať a pochopiť, tak sa obráťte na niekoho múdrejšieho, naprílad na náhodného okoloidúceho.
Skúste ešte niečo srandovné, nad odstavením energetiky Američanom Kanaďanmi som sa dobre zasmial.
Nemluv s volem bez hole.
(české príslovie)
Nemluv s volem bez hole.
(české príslovie)
Akú energetiku? Vy nedokážete prečítať (alebo pochopiť), že tento článok je o rozhovore s DÁNSKYM GENERÁLOM?
Ľudia, ktorí si dokážu nájsť aspoň základné informácie na internete, by sa takto nedokázali znemožniť.
https://sk.wikipedia.org/wiki/Parita_k%C3%BA…(teoretick%C3%BD_v%C3%BDmenn%C3%BD_kurz)
Isteže, aj s Kanaďanov, aj z Mexičanov. A čo sa týka colných sadzieb, tak z celého sveta. Akurát sa na tému uťahovania nevyjadrujú kanadskí a mexickí generáli.
Viete o tom, že HDP a parita kúpnej sily sú dva rozdielne termíny?
Vzhľadom na vyjadrenia o Grónsku si Trump uťahuje skôr z Dánov.
Neskúsite (vy a vám podobní) počkať aspoň na informáciu od SAV?
Dosť smútili aj obyvatelia Lidíc a Ležákov. Ale len dovtedy, kým ich nevystrieľali.
Nervozitu pozorujem skôr u tých, ktorí vynášajú rozsudky ešte pred potvrdením čohokoľvek.
Nie, nedá, ale u múch stačí pozorovať ich preferencie. Je to prakticky rovnaké, ako u ľudkov, ktorí prehlasujú kohokoľvek za debila. Aj keď u takých sa asi do ich hláv dá dostať, miesta je tam dosť.
Odporúčame