Priznávam, že tejto prepytujem diskusii vôbec nerozumiem, pretože:
- o vysoko odborných veciach vyžadujúcich poriadnu dávku vedomostí v úzko špecializovanom odbore a vedeckú prax tu "diskutujú" internetoví experti
- vyjadrujú sa však aj odborníci, ktorí majú nárok vyjadriť sa. Vlastne MALI BY NÁROK vyjadriť sa, keby sa mali k čomu vyjadriť. Pán Kotlár si totiž dal vypracovať správu, ktorú zatiaľ nik z "vyjadrujúcich sa" nevidel. Je to preto postup zhadzujúci všetko vedecké a medicínu založenú na dôkazoch (EBM, Evidence Based Medicine) to dokázateľne popiera.

