Nepostrehli ste, že takým spôsobom môžu prehlásiť za psychicky chorého hocikoho, aj vás. Veď načo sa babrať s vyšetreniami a diagnózou?
Nepostrehli ste, že takým spôsobom môžu prehlásiť za psychicky chorého hocikoho, aj vás. Veď načo sa babrať s vyšetreniami a diagnózou?
Znovu ste zabudli spomenúť búdu na Súmračnej, plochozemcov a Ficíliu.
Zabudli ste spomenúť búdu na Súmračnej, plochozemcov a Ficíliu.
Aký pán, taký krám...
Táto skupinka je hanbou svojej profesie. Každý psychológ, alebo dokonca psychiater, ktorý si váži svoju odbornosť vie, že bez serióznej diagnózy sú jeho verejné úsudky hodné toľko, ako Sulíkov príslovečný vesmírny prd.
Rád vám toho patológa prenechám. Vlastne - s vami by sa mu ani neoplatilo babrať, stačí funebrák.
Aj klimatická zmena je kvôli Ficovi, na to ste zabudli.
Myslíte tým demonštrácie Smeru-SD s transparentmi "Šimečka do basy"? Vlastne to neboli demonštrácie Smeru a do basy mal ísť niekto iný... tak nič.
Zdá sa, že sa výborne vyznáte v moskovských uliciach, keď viete o tamojších Michalovciach.
Kúsok od Michiganu.
Tam už nie je miesto, je to obsadené Šimečk-ovcami.
Zelenský je pripravený rokovať? OK, tak nech príde pozajtra do Michaloviec.
Dovoľte všetečnú otázku: ktorý z bodov vášho desatora sa týka tejto vraždy?
Zabudli ste na jeho milovanú destináciu, na Ficíliu.
Veru, zázrak. Poniektorí dokonca postúpili ešte o stupienok vyššie (alebo nižšie) a sú z nich zombie.
OK, toto bolo možno ešte ako-tak publikované. Ale viete ako sa volal niekto z jeho "nasledovníkov"? A boli takí, čo to po ňom skúšali opakovať....
"Optický" je každý nástroj, ku ktorého používaniu potrebujete vlastnú optiku - teda oči. Napríklad aj sekera, motyka, alebo kosačka.
Samotný laser je tiež "optika" - jeho pomenovanie je skratka Light Amplification by Stimulated Emission of Radiation, zjednodušený preklad svetelný zosilňovač.
Vidím, že je vám trápne priznať sa k očividnému faktu, že bez novinárov by ste vedeli trt a že informácie nimi sprostredkované vás ovplyvňujú - napríklad i tak, že sa slovo na P hnusí vášmu prirodzeniu.
Už ma nebaví sledovať vašu hru na školáčika vyhovárajúceho sa na havina, čo mu zožral domácu úlohu.
Fajn, no ja predsa len zotrvám pri podstate: na základe akých informácií používate pertraktovaný výraz na P s hnusom a odporom?
Odporúčame