Intenzitu milovania toho, čo robíš, dokáže výrazne ovplyvniť finančné ohodnotenie milovanej činnosti.
Intenzitu milovania toho, čo robíš, dokáže výrazne ovplyvniť finančné ohodnotenie milovanej činnosti.
Guantánamo je legálne fungujúci koncentračný tábor. Sú v ňom držaní ľudia bez obžaloby a súdu. Skúsme si položiť otázku prečo musí byť taký tábor byť mimo územia USA.
Vynechali ste celú svoju slovnú zásobu.... Kde sú jednobunkovci, plochozemci, búda na Súmračnej? Kde je jaMILujemFica?
Ale veď to vy sám píšete, že
"Nazývať predsedu strany, ktorá už v niektorých volebných prieskumoch je na prvom mieste báčikom z Chochoľova je mierne povedané uletené."
A zrazu je to jedno?
Ak je vám pomenovanie báčik z Chochoľova proti srsti, tak sa ešte raz skúste začítať do blogu, ale s väčším pochopením pre obsah písaného textu. Asi vás potom poteší, že prirovnanie k báčikovi z Chochoľova dostal Fico a Šimečkovi sa ušiel Aduš.
Zásadným pozitívom je 20 miliónov eur v kase Slovana. A keďže peniaze treba otáčať, tak sa dá reálne očakávať, že časť z nich sa preleje aj do slovenského futbalu, napríklad vo forme nákupu talentovaných futbalistov zo slovenských klubov. Hlavne preto, že Slovan už naliehavo pociťuje potrebu omladenia kádra.
Slogan protestov je argument. Konali sa pod heslom Slovensko je Európa a ich motívom bolo zachovanie Slovenská v EU. Aj keď nikto sa z EU nechystá vystúpiť. Keď sa pred pár rokmi Fico hlásil k jadru EU, tak si z neho liberáli robili posmech...
Robili ste aj prezenčku?
Ak by to malo fungovať takto zjednodušene, tak by sme za chybu v systéme museli považovať každú kritiku systému (presnejšie sociálnej skupiny) zvnútra. Teda napríklad aj vyjadrenie psychológa o tom, že tento systém má chybu.
Fico vybavil dodávky azerbajdžanského plynu vlani v máji počas oficiálnej návštevy Azerbajdžanu. Asi ste sa to z médií sympatizujúcich s opozíciou nedozvedeli...
To, že budeme dovážať azerbajdžanský plyn je približne taká situácia, ako keď od nás bude Ukrajina reverzom dovážať plyn slovenský.
Len taká drobná úvaha: Zelenskému nevadí, že od nás berie elektriku vyrábanú z ruského jadrového paliva a naftu z ruskej ropy?
Nerozumiem vaším argumentom. Pokiaľ by bola chyba v systéme, tak by nešlo o ojedinelý prípad. O chybe v systéme snáď môžeme hovoriť vtedy, keď sa udalosti jedného typu opakujú - ako napríklad streľba na školách v nemenovanom najdemokratickejšom štáte sveta.
Stalo sa to, že psychicky narušený jedinec sa realizoval chorým spôsobom. Keď sa taký jedinec realizoval na čele slovenskej vlády, tak nikto o chybe v systéme ani len nepípol.
Spýtam sa vás: pod akými sloganmi sa konali protesty? Neboli motivované fiktívnou a opozíciou vymyslenou snahou vlády o vystúpenie z EU a NATO?
Vynechali ste búdu na Súmračnej, ale zdá sa, že ste si osvojili nejaký nový pojem -SÚMRAŇU. Už ich viete hádam aj 5 (to je toľkoto: IIIII). Už neMILujete Fica?
Otázka znela či videl hlasovanie. Čo z toho ste nepochopili?
Vynechali ste plochozemcov. A prečo sa už nepodpisujete ako milovník Fica? Pripomínam - volali ste sa jaMILujemFica.
Hevenu šalom aleichem!
Odporúčame