Moji synovia už majú výrazne viac ako 18 rokov, no urobil by som všetko, aby na front nešli.
Moji synovia už majú výrazne viac ako 18 rokov, no urobil by som všetko, aby na front nešli.
Ak tých 3300 lekárov nestiahne svoje výpovede, tak čo budú po 31.12. robiť? Sústružníkov asi nie, keď sú vyučení doktori. A argument, že pôjdu do zahraničia, vyznieva falošne - oni tam totiž mohli ísť už dávnejšie, aj bez Visolajského.
Ak to mám zhrnúť, tak doktori nemajú v ruke žiadny Full House, len naivne blufujú.
Audit zvyknú robiť odborne spôsobilí auditori. Výsledky auditu boli postúpené NKÚ. V čom vidíte problém?
Ospravedlňujem sa, Šeliga nie je ani náhodou progresívny - je priam ukážkovým vzorom degresie. Svoj príspevok preto upravujem:
Progresívna a degresívna mucha zrazené jednou ranou.
Dve progresívne muchy zrazené jednou ranou.
Prezentácia preťaženého mozgu...
Preťaženie mozgu.
Hm, a kde vy žijete? Vedeli by ste si spomenúť na nejakú veľkú firmu na Slovensku, ktorá má slovenských vlastníkov? Nech žije demokracia západného typu aplikovaná na podkarpatský priestor!
Prepáčte - vy máte niečo k článku? Viktora Orbána som v ňom márne hľadal...
Aj vojna na Ukrajine sa raz skončí, aj ruské sankcie.
Súhlasím s vami, montujú sa do toho len tupí politici podporovaní tupými médiami.
Nepochopil som čo tým chcete povedať. Rózsa naozaj nie je Matúška, predovšetkým preto, že je hudobník a Matúška má na svedomí text hymny. Anysta naozaj nie je vrchnosťou - ani uhorskou, ani žiadnou inou.
Zvládli by ste rozoznať, či hymnu upravoval extrémista alebo neextrémista? A viete o tom, že autor textu hymny, Janko Matúška, bol vo svojej dobe zastáncom národnooslobodzovacích procesov, teda z pohľadu uhorskej vrchnosti extrémistom?
Hm, viete o tom, že krátko po rozdelení Československa sme nemali žiadny zákon o verejnom obstarávaní? A je celkom možné, že hlúpe žabomyšie vojny o aranžmáne hymny neexistovali, že sa ľudia viac spoliehali na odborníkov, ktorí svoju robotu robili zadarmo a v prospech veci.
Odpoveď na vašu otázku: nerozumiete tomu dobre.
Len tak pre zaujímavosť - doteraz vás "schvaľovací proces" štátnej hymny neinteresoval?
To sú tí, čo nám zanedlho budú písať že PF 2025? PS je ich platforma?
Čo je to ficilia?
Ako to je? Nuž je to tak, že vláda sa písomne vyjadrila v tom zmysle, že o akciových spoločnostiach neuvažuje. Čím bola požiadavka LOZ naplnená.
Odporúčame