Ako to je? Nuž je to tak, že vláda sa písomne vyjadrila v tom zmysle, že o akciových spoločnostiach neuvažuje. Čím bola požiadavka LOZ naplnená.
Ako to je? Nuž je to tak, že vláda sa písomne vyjadrila v tom zmysle, že o akciových spoločnostiach neuvažuje. Čím bola požiadavka LOZ naplnená.
Mám pocit, že ste tak trochu mimo obrazu. Výpovede dali lekári zo štátnych nemocníc, nie z "oligarchických" súkromných. A nevidím jediný dôvod na podporu lekárov, ktorí ma odmietajú liečiť.
Netrafili ste, som ateista. Čo je to Ficina?
Fico bol "odchovaný" na Právnickej fakulte UK Bratislava.
P.S. Kto odchoval vás, keď nezvládate ani slovenský pravopis?
Čo je to Ficina?
Vám ušlo to, že nie som obdivovateľom vašich blogov. Obdivujem však s akou nebojácnosťou vystavujete na obdiv svoju nenávisť, agresivitu, vulgárnosť, úbohú slovnú zásobu. Je na to výstižný pojem z jidiš - chucpe.
Autor blogu sa až tak nevie dočkať diskusie, že si ju začína písať sám. Extrémne túži prezentovať svoju obmedzenú slovnú zásobu opakovaním ficílie, plochej zeme, psychopatov. Zabudol na jednobunkovcov? Čo už, aký pán, taký krám.
Namiesto toho by mal venovať pozornosť vlastnému blogu - keby si dal aspoň námahu vyžadujúcu minimálne intelektuálne vypätie tak by zistil, že Zigmund nie je Zigmund, ale Zikmund.
Tento vtip som ešte nepočul.
Hm, nie sú tí, ktorí chcú mier, Putinovými agentmi?
Skákanie cez vatry to naozaj nie je. Nezaregistrovali ste, že oheň už dávno uhasili?
Svetovému hegemónovi už vojničky nepomôžu. Aktuálny dlh vyše 36 biliónov dolárov potrebuje zachrániť radikálnou liečbou, acylpiríny nestačia.
Je všeobecne známe, že pravidelné zemetrasenia na západnom pobreží USA má odjakživa na svedomí tektonický zlom San Andreas. Potrebné údaje o ňom si zrejme každý dokáže vyhľadať za pomoci priateľa gúgla.
Mám pre vás ešte jednu teóriu, samostatne possúďte stupeň jej haluznosti:
Nutnosť ekonomického resetu - potrebujú ho štáty, ktorých ekonomika je fundamentálne postavená na dlhoch splácaných infláciou a inými dlhmi. Na konci dňa je však dlh nie nepodobný pyramídovej hre nesplatiteľný a normálnymi prostriedkami sa ho dotknuté ekonomiky zbaviť nedokážu. Takže nastupujú prostriedky výnimočné, ba nebojím sa napísať, že abnormálne. Veď všetci dobre vedia, že kvalitná vojna dlhy zmaže, alebo v najhoršom prípade ich splácanie odsunie do nevidím-nedožijem.
Dosť by ma zaujímalo
a) ako sa volá podnik, nad ktorým plačete
b) okamžite sa zatvoriť nemôže, hromadná výpoveď 300 zamestnancov je nezákonná - takže odkedy sa pripravuje vami spomínané prepúšťanie?
c) aké odstupné dostanú prepustené krajčírky?
d) aký je záujem zamestnávateľov v bánoveckom okrese o nových zamestnancov?
Zdá sa, že istej skupine ľudí postačí ku šťastiu primitívny vulgárny slovník s niekoľkými dookola omieľanými výrazmi. Čo už, aký pán, taký krám, aká pani, také krámy.
Opozičná mafia z bohvie akej búdy sa hanbí zverejniť to?
Rusko je členom OBSE....
Tých, ktorí veria novinovej vypchávke vo vlastnej hlavovej dutine a nie vlastným očiam.
Som ohromné zvedavý ako sa budú tí čelní predstavitelia OBSE vyjadrovať na adresu Ruska o rok.
P.S. E v názve OBSE znamená Európu. Čo tam robí americký minister?
Mohli by ste pridať link na video z vykopnutia Matoviča z rokovacej sály? Chvíľu som ho hľadal, ale médiá sú asi v tomto smere dosť útlocitné.
Odporúčame