Koho by ste si želali za ministra vnútra?
Po Lučanského samovražde (?) odstúpil riaditeľ ZVJS Milan Ivan a nie jeho nadriadená ministerka Kolíková.
Ten brutálny policajt má nad sebou kopu nadriadených na obvode, v kraji, na policajnom prezídiu a až nakoniec na ministerstve. Prečo má za jeho zločin odstupovať jeho najvyššie postavený nadriadený? Perdón, omyl - minister vnútra NIE JE policajtov najvyšší nadriadený, jeho sa týka iba materiálne zabezpečenie jeho práce a do jeho priamych pracovných výkonov NESMIE ZASAHOVAŤ. Spomeňme si napríklad na momentálne súdeného policajného exprezidenta Kovaříka - hlúpo poslúchol ministrov príkaz a pred súdom stojí on, nie Mikulec.
S vulgárnym arogantným hlupákom sa nedá diskutovať. Človek, ktorý sa nedokáže stotožniť s faktom, že diely špičkovej vojenskej techniky sa nevyrábajú z hliníkových blokov pilníkom, je primitív.
Vy si skutočne myslíte, že SU-57 lieta, alebo bude lietať v takom stave, ako ho prezentujú jeho "priaznivci" na fotkách?
A ak dovolíte - doteraz sa naša debata zaobišla bez vychlastaných a vypatlaných fanatikov. Naozaj ste presvedčený, že podobné primitivizmy pridávajú na sile vašim argumentom?
Pre zaujatý článok nie je problém vyrobiť a priložiť zaujaté videá, však?
Veľmi inteligentný článok z dielne Startitup. Ako extrémni priatelia Ruskej federácie "nepostrehli", že na podobné výstavy sa nezvyknú nosiť funkčné modely najnovších bojových stíhačiek. Alebo si snáď myslíte, že Rusi poskytli Číňanom všetky zaujímavé údaje o vlastnej špičkovej vojenskej technike? Čo myslíte, bol tam aj motor, alebo to bola len zoskrutkovaná atrapa? Podstanú časť článku pochvál na adresu SU-57 tvoria citáty z ukrajinskej a americkej strany, určite nezaujaté.
Gratulujem k obektívnym zdrojom!
No vidíte - vy ten orgazmus zažívate pri každom takomto tupom (prepytujem) diskusnom príspevku. Nezávidím vám.
Nie je mi jasné kto koho prekabátil, keď Rakušáci stále berú plyn od Rusov, ktorí im nezaplatili požadovanú pokutu.
Pobaltské štáty nechápu, že sú len blchami, ktoré ruský medveď vo svojom kožuchu ignoruje, aj keď občas štipnú. A nechápu ani to, že ak by sa ich medveď zbavil, tak sa nenájde iný kožuch, do ktorého by sa mohli uchýliť.
Viete, pane, vy ste sa ma spýtali, či som o tom nepočul. A ja som vám pravdivo odpovedal, že nie. Tak som sa vás spýtal, no vy zrejme svoje znalosti (ktoré by z hľadiska vášho pohľadu mal poznať každý) asi strašne tajíte.
Existuje aj taká možnosť, že len trepete sprostosti, no u experta vášho kalibru je to zjavne možnosť nepravdepodobná.
Možno mali eštébáci aj žiacku a dorasteneckú prípravku.
A ja som bol zhrozený keď som videl nemecké autá s poznávacou značkou HH. Zhrozenie ma prešlo až vtedy, keď som zistil, že to je značka Hansestadt Hamburg.
Ad poľné lopatky:
o ich používaní v boji zblízka namiesto bodákov písal už Erich Maria Remarque vo viacerých románoch z obdobia prvej i druhej svetovej. A ubezpečujem vás, že
a) nepísal o ruských vojakoch
b) ich používanie vraj bolo po nabrúsení okrajov oveľa praktickejšie a užitočnejšie ako bodáky
Ak ste reprezentatívnou vzorkou tých, čo milujú Fica (čo svojím nickom dávate hrdo verejnosti na vedomie), tak váš kolektív je úžasnou zbierkou arogantných degenerátov s extrémne chudobnou slovnou zásobou a obsesívnym prístupom k jedinej téme.
Ak ste reprezentatívnou vzorkou tých, čo milujú Fica (čo svojím nickom dávate hrdo verejnosti na vedomie), tak váš kolektív je úžasnou zbierkou arogantných degenerátov s extrémne chudobnou slovnou zásobou a obsesívnym prístupom k jedinej téme.
Ak ste reprezentatívnou vzorkou tých, čo milujú Fica (čo svojím nickom dávate hrdo verejnosti na vedomie), tak váš kolektív je úžasnou zbierkou arogantných degenerátov s extrémne chudobnou slovnou zásobou a obsesívnym prístupom k jedinej téme.
Ak ste reprezentatívnou vzorkou tých, čo milujú Fica (čo svojím nickom dávate hrdo verejnosti na vedomie), tak váš kolektív je úžasnou zbierkou arogantných degenerátov s extrémne chudobnou slovnou zásobou a obsesívnym prístupom k jedinej téme.
Nepočul som. Ako vyzeralo?
Ak ste reprezentatívnou vzorkou tých, čo milujú Fica (čo svojím nickom dávate hrdo verejnosti na vedomie), tak váš kolektív je úžasnou zbierkou arogantných degenerátov s extrémne chudobnou slovnou zásobou a obsesívnym prístupom k jedinej téme.
Odporúčame