Kde nie je mozog, tam ho nahrádza stupídna vulgarita a záplava bezobsažných slov. Ste primitívny chrapúň, sám s tým súhlasíte a neustále to potvrdzujete.
Kde nie je mozog, tam ho nahrádza stupídna vulgarita a záplava bezobsažných slov. Ste primitívny chrapúň, sám s tým súhlasíte a neustále to potvrdzujete.
Kde nie je mozog, tam ho nahrádza stupídna vulgarita a záplava bezobsažných slov. Ste primitívny chrapúň, sám s tým súhlasíte a neustále to potvrdzujete.
Dosť detinské, to vie pochopiť aj chrapúň. To je preukázateľný fakt. Dokonca obrazovo aj zvukovo zaznamenaný.
Fajn, takže ak vás označím za chrapúňa, tak je to OK, pretože to je z môjho pohľadu zjavné, neodškriepiteľné a dôkazom toho sú vaše vyjadrenia zaznamenané v tejto diskusii?
V blogu bolo uvedené:
Možno sa zhodneme na tom, že oba (výrazy) sú nechutné a z úst ústavných činiteľov zaznieť nielenže nemajú, no ani zaznieť nesmú.
Zvládli ste to prečítať a pochopiť?
Čiže niekto má nárok používať urážky a niekto iný nie? Urážky žien sú fuj-fuj, urážky mužov sú normálne? Kto ste, že váš názor je jediný správny?
Ak zvládate čítanie s porozumením, tak si v blogu prečítate môj postoj k obom výrazom.
Meter nie je rovnaký v tom, že médiá sú plné súk, no o chrapúňoch sa šíri ohlušujúce ticho.
Odporúčame