Niečo mi asi uniklo. Kedy a kde sa ktosi vyhrážal Čaputovej smrťou?
Niečo mi asi uniklo. Kedy a kde sa ktosi vyhrážal Čaputovej smrťou?
Mohli ste spomenúť aj rok 2006. Vtedy o sebe VŠETKY médiá vyhlasovali, že sú jedinou reálnou opozíciou voči Ficovi, ktorý vtedy vyhral voľby.
Celkom vážne mám veriť, že OĽaNO a Demokrati majú dohromady 10%?
To asi ťažko, Ficova mater s Ficom za volantom nenabehala na Fabii 200 000 kilometrov ročne.
Okolo 600mm na južnom Slovensku predstavuje priemerný celoročný úhrn zrážok. Celolovenský priemer je okolo 800mm...
Gorily a orangutany nie sú predkami človeka a ich stravovacie návyky nič nehovoria o tom, že spoločný predok bol bylinožravec.
Zákon o cestnej premávke 8/2009 Z.z., §94
(5) Platnosť vodičského preukazu pre skupiny AM, A1, A2, A, B1, B, BE a T osoby staršej ako 63 rokov je päť rokov od dátumu vydania dokladu o zdravotnej spôsobilosti.
Vyplýva z toho, že ak ste v roku dovŕšenia 65 rokov požiadali o lekárske potvrdenie zdravotnej spôsobilosti, tak vám vodičák mal platiť do sedemdesiatky a na dopravnom inšpektoráte vás o jeden rok vodičskej praxe obabrali.
Mäso patrí do ľudskej stravy. Dôkaz je úplne triviálny - človek má chrup všežravca a jeho tráviaci systém je uspôsobený na trávenie živočíšnych aj rastlinných produktov. Niečo podobné sa nedá povedať o krave, mäso nezvládne. A ani tigra celulózou nevykŕmime.
Nezmysel. Žiadny nový vodičák netreba, je nutné mať pri sebe lekárske potvrdenie o spôsobilosti riadiť motorové vozidlo.
Aký je rozdiel medzi výdavkami na zbrane a na mlieko? Nuž, prachy za zbrane sú výdavkom jednorazovým, alebo opakujúcim sa raz za dlhé časové obdobie. No výdavky na mlieko sú každoročné.
Dodám, že jednou zo základných funkcií štátu je funkcia obranná. Ak ju momentálne za Slovensko vykonávajú susedia Maďarsko a Česko, tak to nerobia zadarmo. Koľko ušetríme ak nákup odložíme o niekoľko rokov a za ten čas si budeme platiť externistov?
Ak máte na mysli autora blogu, tak s vami stopercentne súhlasím. A opakujem - jeho osobná skúsenosť je kvôli autentickosti výpovede nevyhnutná.
Vraj štrajk predstaviteľov kultúry... Mňa by len zaujímalo ako by štrajkovali maliari, sochári, architekti, alebo spisovatelia. Alebo tí sa do kultúry nepočítajú?
Hm, dakedy dávno Pelé oslavoval svoj tisíci gól, vtedy už hrával v USA za NY Cosmos a ten tisíci gól dal z penalty...
Pozor, to zaváňa propagáciou uhlíkovej stopy!
Reagoval som konkrétne na vaše tvrdenia, že každé pytliactvo je trestným činom a dolná sadzba zaň je rok natvrdo. Možno sa to k vám zatiaľ nedonieslo, no väčšina pytliackych prečinov sa rieši rovnako ako priestupky - pokutami.
Pozrel som sa a listoval som v zozname darcov. Zistil som, že väčšina príspevkov je podpísaná Štedrý darca, Milý darca, Láskavý darca, Darca, ktorý je za každú dobrosť prípadne Veľkorysý darca a tak podobne. Čo myslíte, je problém pre Superštedrého darcu zamestnať jedného svojho otroka vypisovaním darčekov po 10-50 eur? Hanbia sa všetci tí Darcovia podpísať sa celým menom? Česť výnimkám, medzi cca 1000 darcami som našiel troch odvážnych, aj keď pravosť mena si samozrejme overiť nedokážem.
Ten súdruh má dosť zvláštne meno.
Hm, ako dokážete skontrolovať len tak baj očko či sú zbrane poľovníkov nabité?
Veru! Namiesto takých rečí by mali byť potichu šťastní, že pucoval len pištoľ a nie húfnicu.
Také čosi sa už prihodilo aj Pavlovi Ruskovi, ten sa pri čistení zbrane akousi náhodou trafil zozadu do lýtka.
Odporúčame