Všetkých nie, niektorí sa dehonestujú individuálne. Napríklad vy.
Všetkých nie, niektorí sa dehonestujú individuálne. Napríklad vy.
Tak to už by ste mali druhú truhlu drať, milý zombie. Váš jazyk však veku +-80 nenasvedčuje - ani skúsenosti, ani osobnostné predpoklady, ani mentálna výbava.
Viete o tom, že v TOMTO ČLÁNKU sa píše o konkrétnych reťazcoch? Sú tam spomenuté presne tie, na ktoré som poukázal.
V Bille a v Tescu sa drahá elektronika nepredáva, Lidl a Kaufland nezaznamenali zvýšený počet krádeží (píše sa o tom v článku). Takže o krádeži akých konkrétnych tovarov v hodnote nad 260 eur sa bavíme?
Nebuďte osobný - a hlavne sprostý (vo význame vulgárny, ale aj v inom).
Čo ste tým chceli povedať?
Prečo sa hanbíte uviesť konkrétne meno, konkrétne informácie o mileneckom vzťahu a konkrétne informácie o "nekvalifikovanosti" onej osoby?
Nezmysel.
Pôvodná hranica proestupku bola (tuším) 260 eur. Ako sa zvýšil počet krádeží tovarov drahších ako tá pôvodná suma? Ak sa naozaj zvýšil v reťazcoch počet krádeží, tak na 99,9% pôjde o tovar, ktorý aj predtým spadal do hranice priestupku.
Prázdniny sa končia, tešíte sa na školičku?
Tá tlačovka bola dosť humorná. Citujem pána Šimečku:
"Mňa nezastrašia, práve naopak...."
Za hranicami svojej vlasti študujú a pracujú státisíce Nemcov, Francúzov, Angličanov, ba aj Američanov. V roku 1989 bol štátny prevrat predovšetkým o tom, aby to isté právo mali aj občania vtedajšej ČSSR, neskôr samostatného Slovenska a Česka - a zadarilo sa. Tak o čom je tento blog?
Dokumenty v Martine doteraz chodil podpisovať štatutár z Bratislavy?
Nechýba mi Kájínek, nechýba mi Vojna policajtov, nechýba mi Únos. Nebude mi chýbať ani Miki.
Poslankyni Petríkovi prezrsdím, že slovenčina pozná také čudo, čo sa volá že znelostná asimilácia, alebo spodobovanie. Písmenko "K" patrí medzi takzvané neznelé párové spoluhlásky a v hovorenej reči je často nahradené znelým "G". Brátislafčania by o spódobovaní móhli vólačo veďeť.
Magnetická rezonancia nášho havina nás stála takmer 900 eur. Vedeli by ste mi povedať ako by ste pri podobnej cenovej relácii priamej platbe zvládli dlhodobú liečbu rakoviny, ktorá by vás stála rádovo desaťtisíce, alebo dokonca státisíce? Mimochodom - zdravotné poistenie platiť nemusíte. Priama platba lekárom je aj dnes u nás legálnou možnosťou.
Prepáčte, neodpovedali ste na otázku.
Nerozumiem vám. Ak "civilizovaný západ" neodmieta ruské vybavenie (čím myslím okrem spomenutých energií aj ruských a bieloruských hráčov), tak prečo by Rusi mali odmietať výbavu z "civilizovaného západu"?
U armádnych teamov to tak býva. Pridáte ešte nejaké družstvo?
Odporúčame