Hm, to celkom vážne porovnávate koncentráky s dneškom? Všakže len nemiestne vtipkujete, pán Pročko?
Hm, to celkom vážne porovnávate koncentráky s dneškom? Všakže len nemiestne vtipkujete, pán Pročko?
V čom vidíte zásadné znaky Ficovej "hrôzovlády"? Skúste byť, prosím, konkrétny.
Hnoj v Augiášových chlievoch sa hromadil dlhé roky. Pán redaktor, pokladáte Fica za slovenskú verziu Herkula, ktorý by to mal vypucovať?
Mali by ste robiť rozdiel medzi hormónmi a chromozómami. Testosterón produkuje aj ženský organizmus (aj keď v menšej miere ako organizmus mužský) a dá sa umelo zvyšovať. S chromozómami však nenarobíme nič, Y je vyhradený chlapom.
Z ľudského hľadiska s vami súhlasím. Problém je však v hľadiskách "neľudských" - zákonných, právnych, zmluvných... Ono je to totiž tak, že ak jedna zo strán zmluvy alebo dohody neplní svoje záväzky, tak to stranu druhú k neplneniu vlastných zmluvných záväzkov neoprávňuje.
No a okrem hľadiska právneho je tu aj právo silnejšieho psa na vyššiu frekvenciu erotických zážitkov voči havovi slabšiemu. Pokiaľ niekto silnejší rozhodne, že nemáme pravdu, tak sa môžeme so svojimi nárekmi obrátiť akurát tak na miestnu lampáreň. Čo v našej realite znamená, že ak čokoľvek podnikneme ako odvetu za ukrajinské srandičky, tak budeme priamo alebo nepriamo vytrestaní zo strany EU.
Už ste sa niekedy zastavili v čase dopravnej špičky na benzínke? Býva plná, na stojany sa čaká niekoľko minút (pri podstatne rýchlejšom dopĺňaní paliva, ako je to u elektriky) a parkoviská sú tiež plné ľudí, ktorí sa venujú cikaniu, kávičkovaniu, alebo preťahovaniu (svalstva, samozrejme). Tak je to pri štandardnej diaľničnej benzínke s 8+2 stojanmi. No a teraz si predstavte 8 státí pre nabíjanie elektriky, za ktorými čaká hafo iných áut na nabitie, prípadne aj na benzín (veď to zrejme bude kombinovaná benzínka).
S počtom áut za socializmu a s cenou benzínu podvádzate.... Uvádzate cenu z roku 1953 - viete v ktorom roku bola mena peňazí? Gúgl vám to prezradí. V sedemdesiatych rokoch stál benzín Normal 1 Kčs, Špeciál 1,20 Kčs a ešte bol Super, ale cenu si nepamätám. A počet áut - viete o tom, že ešte v sedemdesiatych rokoch sa osobné autá predávali na poradovník? A že vtedy aj v USA pripadalo 1 auto na cca 4 obyvateľov?
Tanky T-64B sú už vyradené z výzbroje ruskej armády. Tento (podľa vás) šrot je ale výrazným počtom zastúpený vo výzbroji ukrajinskej armády, na začiatku Rusko-Ukrajinského konflitu ich mala okolo 1700.
Trochu si to upracte, hormóny dajte do jedného šuflíka a chromozómy do druhého.
Vďaka macoche prírode má tá boxerista vyššiu váhu, výšku, iný pomer svalstva a tuku. A dokonca lepšiu ranu ako pani exposlankyňa Tabak.
Za ktorého brava ste brav?
Prečo si myslím čosi o sťahovaní bratislavčanov na východ? Poznáte situáciu na výpadovkách z Bradavice na Dunaji v popoludňajších a večerných piatkových hodinách? A poznáte aj nedeľné popoludnia v opačnom smere?
Čo sa týka nabíjacích staníc: v diskusii som na inom mieste spomenul, že na Slovensku tvoria elektromobily cca 2% počtu áut. A pýtal som sa ako bude situácia vyzerať, keď sa ich počet znásobí na 20, 30, alebo 50%.
Čo sa týka situácie za socializmu: pamätám si ju. Počet áut bol oproti dnešku smiešny a liter benzínu stál 1,20 Kčs.
Nerozumiem tomu, že tomu nerozumiete vy...
Je vhodné vysmievať sa verejne z ľubovoľnej viery?
Vami popisovaná situácia sa týka stavu, keď u nás elektromobily predstavujú cca 2% áut. Ako to bude vyzerať, keď ich bude 20%, 30%, 50%...?
Ak to väčšina víkenďákov zo stolice Slovenska dá do PP bez nabíjania, tak nabíjací problém sa zo ZV presunie do PP... Má Slovensko vybudovanú rozvodnú sieť pre nabíjacie stanice? Majú nabíjacie stanice vybudované parkoviská pre vodičov čakajúcich na voľný nabíjací stojan? Má Slovensko príslušnú kapacitu výroby elektriny pre masové rozšírenie baterkových rýchlovarných kanvíc? Ako sa zvýšený záujem o elektriku prejaví na jej cene?
Všimli ste si, že ku dvom problémom spomenutým v prvom príspevku ste sa konkrétne nevyjadrili?
Tí, čo elektromobily nemajú, ich nemajú buď preto, že
a) sú drahšie
b) nie je vybudovaná sieť nabíjacích staníc
c) z praktických dôvodov, ktoré som uviedol vyššie
Skúste sa informovať u policajtov ako sa im osvedčili hromadne nakúpené rýchlovarné konvice na baterky...
V súvislosti s elektrickými automobilmi si predstavujem takéto slovenské realty:
Prípad prvý: štandardný víkend s bratislavčanmi tiahnucimi na východ. Niekde v polovici cesty treba tú rýchlovarnú kanvicu dobiť - povedzme že vo Zvolene. Ako to tam asi bude vyzerať, keď dobíjanie trvá v lepšom prípade cca pol hodiny (ropné palivá maximálne pár minút) a okolo nabíjačiek sa budú hromadiť zástupy áut?
Prípad druhý: zima, na dnešné pomery už dosť nezvyklá, ale stále možná - so snehovou fujavicou. Predstavme si cestu, na ktorej stojí kolóna elektrických vozidiel a kvôli závejom sa nehýbe. V autách treba kúriť a baterka nie je večná. Benzín a nafta sa síce vtedy míňajú tiež, ale vydržia dlhšie a v najhoršom prípade sa dajú na rozdiel od elektriky externe doplniť.
Ale ja som sa predsa dosť jasne pýtal, či na verejnosť patrí aj výsmech z (ľubovoľnej) viery. pochopili ste to už na druhý raz?
Dodám iba maličké technické poradenstvo: slovo OPäTOVNE máe napísané kapitálkami okrem písmenka ä. Aj to sa dá napísať - stlačíte najskôr pravý Alt (býva označený aj ako AltGR) + =, potom Shift A.
Čárymáryfuk: Ä
Odporúčame