Napísali ste, že totalita neznáša občiansky odpor a preto schválne kriví realitu. Čím asi chcete povedať, že koalícia sa snaží čin občianskeho odporu (teda konkrétne atentát) zakamuflovať za čosi iné.
Okrem toho ste veľmi prudko odbočili od vami začatej témy, ktorou naznačujete, že atentát na Fica je len divadielkom.


