https://sk.wikipedia.org/wiki/%C4%8Cernoby%C…
Prečítajte si z článku pasáž, ktorá sa týka dopadov na Slovensko - aj s konkrétnymi hodnotami zamorenia.
https://sk.wikipedia.org/wiki/%C4%8Cernoby%C…
Prečítajte si z článku pasáž, ktorá sa týka dopadov na Slovensko - aj s konkrétnymi hodnotami zamorenia.
Toto bola tá viditeľná tvár nebezpečenstva Pohody. Veľmi zaujímavá by však bola aj štatistika ošetrení v trenčianskych zdravotníckych zariadeniach, ktoré sa týkali otráv alkoholom a problémov s predávkovaním rôznymi chechtacími práškami a intravenóznymi šťavami.
Oplatí sa pozrieť - svetový rekord vo výmere ogrcanej plochy na počet účastníkov.
Masové prvomájové pochody v čase, keď sa nad nami vznášal rádioaktívny mrak po havárii v Černobyle.
Kondícia je vec individuálna, nie kolektívna...
Výraz "silné názory" treba dať do kontextu s celým textom článku. A uvedomiť si, že sa týka "toxických ľudí".
Pobavili ste ma, ďakujem :))
Citát z článku:
Toxických ľudí so silnými názormi netreba porážať v diskusiách. Treba sa im vyhnúť.
Autor slušnejšími slovami vyjadril expresívnejší názor Jana Wericha:
"Kde blb, tam nebezpečno."
Som rád, že Matovič nebol systémovým hráčom a že bol zomletý. Nepáči sa mi však, že nebol zomletý na drobnejšie.
Tragické je, že tento človek TEORETICKY ovláda jadrový kufrík USA. Vzhľadom na jeho (de)mentálne schopnosti však PRAKTICKY tento kufrík ovláda niekto úplne iný - a my ani netušíme kto to je.
Položil som pár otázok (OTÁZOK) a odpovedali ste na ne so šarmom a inteligenciou primeranou kladivu.
Do tohto problému hlbšie nevidím, takže moju poznámku berte len ako všeobecnú, konkrétnej situácie sa dotýkať môže a nemusí:
neberiete do úvahy investičný dlh aktuálneho majiteľa rozvodov vody a kanalizácie. Prvotná privatizácia vodární bola dosť divoká, privatizéri brali do úvahy len to, že na vode sa môžu nabaliť a netreba do nej nič investovať. Tento stav dlhodobo pretrváva u väčšiny vodární, česť výnimkám. Zúfalý stav sietí a zanedbané (ignorované) investície sa môžu na cene akcií prejaviť výrazným spôsobom, ich hodnota sa skokovo môže znížiť prakticky zo dňa na deň.
Keď sa nenájde schopný vodca, tak musí stačiť idol v šatách od Hanečku.
Akosi ste si nestihli všimnúť, že v USA je prezidentský systém a že Biden nie je podržtaška, ale podržkufrík. Atómový.
Nuž, vy s tým musíte žiť...
Vymysleli ste 11. prikázanie "Fica voliť nebudeš!"?
Odkiaľ viete, že v pekle sa škvarí? Pôvodná verzia pekla bola totiž mrazivá. No spoľahnem sa na vaše informácie - zrejme z prvej ruky.
Ja som poznal jedného pána, ktorý keď si vypil, tak videl kadejaké zvieraká ako po ňom lozia. Dosť veľa ľudí videlo UFO, yetiho, lochnesku. Mám veriť im, alebo nejakému (samotnému) Abd-ru-shinovi? Budhizmus má na vec tiež iný pohľad, hinduizmus, taoizmus, islam tiež - sú to dôveryhodnejšie pohľady?
Hm... Neskúsite porovnať ruskú jadrovú doktrínu s tou americkou?
Odporúčame