Vynikajúca paródia!
Hlavných štátnych radkýň je dostatok, je to funkcia, ktorá zodpovedá niekdajšiemu zaradeniu samostatný odborný referent. Ktorú z nich máte na mysli?
Orgie akého typu očakávate? Alkoholické? Drogové? Sexuálne? Alebo nedajbože mediálne?
Vzhľadom na dnešné vyhlásenie Hlasu po rokovaní predsedníctva je vaša úvaha bezpredmetná.
V takom prípade spochybňujete wikipediu:
https://sk.wikipedia.org/wiki/Nacistick%C3%B…
Myslím si, že umiestniť v Berlíne tritisíc vyhladzovacích táborov by bol dosť náročný logistický problém.
100 metrov hrubá čiara sa dosť ťažko prekračuje.
Upokojte sa. Nevidíte, že v médiách sa začalo rozoštvávanie voličov Smeru a Hlasu? Hlúpe kecy o požiadavkách a personálnom obsadení tomu výborne napomáhajú. Kým nie je dohodnuté všetko, nie je dohodnuté nič.
Prečo sa vyjadrujete len k tomu jednoduchšiemu problému? A medzi nami - v krajine, z ktorej sme si pri zavádzaní druhého dôchodkového piliera brali vzor, už druhý pilier dávno zrušili (vašimi slovami zoštátnili). Tamojší premiér (alebo možno prezident) sa vyjadril, že druhý dôchodkový pilier je síce krásny, ale len dovtedy, kým z neho netreba vyplácať dôchodky.
Červená čiara je červená čiara a rituálna samovražda je rituálna samovražda.
Rád som si to vypočul - a z počutého mi vychádza prepis "cunamí".
Ja nepovažujem za bludy to, že bez KDH sa v parlamente koalícia s 82 kusmi nevyskytne. A už nemajú ani Boriska (ktorý vraj myslí srdcom a ničím iným), ktorý by im nových malých poslančekov narobil.
Niektoré problémy naozaj môžu zmiznúť razom - napríklad problém Lipšic. S ekonomikou je to však horšie, je to ako keď vám manželka dá dotiahnuť domov na cimprcampr rozmlátený auťák a vyhlási, že keď už ste taký frajer, tak by ste ho mali opraviť, podľa možnosti kvalitne, lacno a v expresnom termíne.
Akosi ste prešli pomimo faktu, že Peter Veľký samotný nestačí. A že hrdinských 82 poslancov zachraňujúcich Slovensko musí pokropiť svätenou vodou aj šéf KDH. Ktorý sa bude musieť vysporiadať tým činom vysporiadať s potratmi, LGBTI+ a protestným pokrikom zo slovenských kostolov.
Amen.
A ako sa cunami, alebo tsunami vyslovuje v pôvodnom jazyku, v japončine?
Ak si všimnete môj príspevok v tomto vlákne z 8.1., tak zistíte, že za rasizmus som v ňom označil vzťah k väčšiemu počtu rás, ako len k čiernej (politicky korektne afroamerickej).
Vyhladzovacích táborov bolo iba zopár, nejakých 6, alebo 7. Ostatné koncentráky (a nebolo ich málo) boli pracovné, alebo zajatecké tábory.
Prvá etapa deportácií Židov do koncentrákov trvala od marca do októbra 1942. Slovenská vláda ďalej odmietla v tomto smere spolupracovať s Nemeckom. Druhá etapa deportácií v roku 1945 už bola úplne v réžii nemeckej okupačnej armády.
Prvé informácie z koncentráku Auschwitz priniesol až v roku 1943 poľský dôstojník Witold Pilecki, ktorý sa tam nechal zatvoriť dobrovoľne a po troch rokoch sa mu podarilo ujsť. Nikto mu však neveril...
Odporúčame