Vaše tvrdenia o židovskom kódexe nie sú úplne pravdivé v tom, že bol postavený výlučne na rasovom princípe. Za židovských starých rodičov totiž boli podľa §1 (2) považovaní ľudia v zmysle náboženskom.
Vaše tvrdenia o židovskom kódexe nie sú úplne pravdivé v tom, že bol postavený výlučne na rasovom princípe. Za židovských starých rodičov totiž boli podľa §1 (2) považovaní ľudia v zmysle náboženskom.
Ja som však namietal, že vy označujete extrémny nacionalizmus za rasizmus. Citujem:
Extrémny nacionalizmus je RASISTICKÁ ideológia, čo vyzdvihuje jeden národ, ako nadradený, či výnimočný, pričom má pre toto tvrdenie vypracovanú ideológiu.
V zásade máte pravdu, len ten Breivik: dostal v Nórsku maximálne možný trest. Okrem toho tam však existujú právnické finty ako ho v base udržať dlhšie, prakticky doživotne.
Pôvodný taliansky fašizmus nebol rasistický, len extrémne nacionalistický. Členmi fašistickej strany boli aj mnohí Židia.
OK, lenže vy nerešpektujete, že nacionalizmus a rasizmus sú dve na sebe nezávislé ideológie. Segregovaný černoch môže svoju segregáciu pokojne akceptovať, no popri tom môže aj hlasito pokrikovať "USA First!"
Hm, ak nevieme ČO JE fašizmus, tak ako vieme ČO NÍM NIE JE?
Snaha sa cení, no sama o sebe nestačí.
Myslím tým tých zo série Peter Veľký a Miško. Nezvládli ste to prečítať v prvom príspevku?
Zabudli ste uviesť, že pred Petrom Veľkým sa plazí Miško a v slzách bije čelom o zem.
Aj vy ste spáchali chybu - blog akosi nedospel k výsledku naznačenému v titulku. Fašizmus ste nijako nedefinovali, takže je pomerne náročné posudzovať akési chyby vo vzťahu k nemu.
Podľa vašej definíce boli nacistické predovšetkým USA - vzhľadom k ich extrémnemu nacionalizmu, ktorý sa prejavoval vzťahom k černochom, Indiánom, Číňanom, latinoameričanom, atď.
Pretože Rusko oficiálne vyhlásilo špeciálnu vojenskú operáciu voči Ukrajine. Ukrajina voči Rusku nevyhlásila nič - takže všetky jej akcie na území Ruska sú aktom štátneho terorizmu.
Aký je rozdiel medzi teroristami (napríklad z Hamasu útočiacimi na Izrael) a hrdinskými partizánmi (napríklad z Ukrajiny útočiacimi na Rusko)?
Aby sme kohokoľvek kdekoľvek našli?
Big Brother is watching you? Smola, že zatiaľ sa ukájame Andrejkovými muchotrávkami, ale napríklad objednávateľ Kuciaka je zatiaľ mimo dosahu všetkých G.
Ktorý zdroj má informácie o muchotrávke nájdenej Andrejkom? Niekto ho špehoval?
To sú len novinárske pokusy vyrábať senzácie tam, kde nie sú. Napríklad KDH Majerského ústami už viackrát vyhlásilo, že ide do opozície, takže premiér Pellegrini sa tým činom nekoná.
Pelle predsa má nejaký ten pud sebazáchovy a predsedníctvo svojej strany neprehlasuje. Politická realita sa obabrať nedá, ak vyvolá predčasné voľby, tak bude rituálna samovražda. Buď bude mať problém dostať sa do parlamentu, alebo riskuje rozpad svojej strany a útek väčšiny členov do Smeru.
Mohli by ste upresniť druh muchotrávky, ktorú sa Andrejko ponúkal skonzumovať? Pretože nie je muchotrávka ako muchotrávka, zhruba dve tretiny z nich nie sú jedovaté a niektoré sú dokonca vynikajúcimi jedlými hubami.
Blog je o konsolidácii na obdobie 10 (slovom desať) rokov, rozpočet sa vytvára na 1 (slovom jeden) rok. Odkaz na článok o KONSOLIDÁCII by ste našli v blogu, pokiaľ by ste boli ochotný, alebo schopný ho prečítať.
Neskúsite sa najprv oboznámiť s faktami a až potom sa múdro tváriť?
Nevšimli ste si podmieňovací spôsob môjho prvého príspevku? Viete čo to je?
Je zaujímavé, že odo mňa požadujete lepší návrh rozpočtu, ako od Ódora. Cením si vašu dôveru vo mňa vkladanú, ale možno ste si mohli a mali všimnúť, že tento blog NIE JE O ROZPOČTE.
Pochopili ste, milý oný s neukojenými ambíciami na post premiéra?
Odporúčame