Keby sa jej ťažilo písať, tak len dvakrát.
Keby sa jej ťažilo písať, tak len dvakrát.
Hm, nie že by som priamo vás z čohokoľvek podozrieval, no položím do pľacu otázky:
kto pravidelne dostáva od živnostníkov-remeselníkov bloček alebo účtenku za vykonanú prácu? Domnievate sa, že peniaze zinkasované bez papiera uvedie živnostník-remeselník v daňovom priznaní?
Keby to urobila, dala by si to trikrát vyfaktúrovať.
Šero mrazivého rána ukrylo zákerný čin dvojice Fico-Ráž, ktorí vlastnoručne zhodili vágon z demokratických koľají...
Pán prezident Zelenský by mal pri odstraňovaní údov postupovať rozvážne. Aby sa nedopatrením nepripravil o schopnosť naďalej nás rozveseľovať hrou na klávesové nástroje po skončení prezidentovania.
Nebudú to tí sabotéri, čo odpálili v Poľsku koľajnice? Cítim ruskú stopu!
Veru, minule u Trumpa si na to obliekol sako.
A dáva vám logiku aj to, že mimo parlamentu v takom prípade skončí pár percent hlasov jeho reálne možného koaličného partnera? Už si nepamätáte ako sa vo voľbách 2020 potešili v PS, keď získali namiesto potrebných 7% len 6,96% ? Zanedbateľný rozdiel, však?
Fico sa dozaista potrebuje zbaviť potencionálneho koaličného partnera.
Pokladáte logické uvažovanie za svoju výraznú prednosť?
"Skartácia generála Lorenca" je zrejme nejaký sofistikovaný, gurmánmi vyhľadávaný spôsob úpravy mäsa.
Ako si predstavujete zostavovanie štátneho rozpočtu pomocou referenda?
Akosi som sa nedopátral k tomu, čo mal Hojsík povedať o čase po voľbách 2027. Prečítal som si len že Fico je kakaný, a a že jeho matku vyšetrujú pre... Ups, vlastne to vyšetrujú pani Šimečkovú, tak nič.
Nemci si myslia, že by to mal byť Königsberg.
To je recept na guláš, eintopf, alebo trhanec?
Znamená "kauza Muro" to, že vulgárne nápisy budú médiami nielen tolerované, ale aj velebené? Alebo takými naďalej zostanú iba sviňačinky na úkor koaličných politikov?
Guláš je na Slovensku známy niekedy od 16. storočia, od tureckých vojen. Mali sme ho tu skôr ako zemiaky (17. - 18. storočie), ktoré nazývame druhým slovenským chlebom...
Tvrdé syry a bryndza obsahujú len minimum laktózy a s laktózovou intoleranciou sa dobre znášajú.
A čo tak spomenúť hutnú fazuľovú, alebo držkovú polievku? Kde zostali pirohy, strapačky, makové a orechové rezance?
Nepostrehli ste, ste úplne mimo misu, že sa snažíte diskutovať o niečom úplne inom, ako o Ficovej popradskej besede?
Odporúčame