Do toho, scurvený ficilián z plochej zeme, do toho!
Do toho, scurvený ficilián z plochej zeme, do toho!
Ja sa vás tiež len opýtam: nepísali ste o bombardovaniach priamo vy vo svojom príspevku?
Zopár z tých vami uvedených bombardovaní by ma zaujímalo. Napríklad akými lietadlami bombardovali v rokoch 1918 a 1920, alebo ktoré mesto v ČSSR bolo zbombardované v roku 1968.
Po prečítaní tohto blogu som zistil, že v pohode môžem písať o kvantovej mechanike, mikrobiológii aj o raketovom inžinierstve. Síce ničomu z toho nerozumiem, ale mám na všetky vymenované odbornosti vlastný názor.
Do toho, scurvený ficilián z plochej zeme, do toho!
Ruská stopa sa nenašla?
Prečo chodíte tak ďaleko do minulosti? Z druhej svetovej máme ešte masívnejšie vraždenie civilov, napríklad bombardovanie Coventry (Nemci), bombardovanie Hamgurgu a Drážďan (spojenci, predovšetkým Briti) a čerešnička na torte - Hirošima a Nagasaki.
Nemám nič proti vášmu pokusu rozšíriť môj uhol pohľadu.
Výdavky platí ČR na základe medzištátnej dohody so Slovenskom, ktoré zasa platí výdavky za českých študentov.
Správne - a nejde iba o vysoké školy, ale aj o základné. A zabudlo sa pripomenúť, že odvody (teda nemocenské, dôchodkové a sociálne poistenie) si platia pre seba, nie pre štát.
Nie je, je len to druhé.
Hm, zaujímavé. Konzumácia hmyzu sa ľuďom hnusí, no bez problémov sa napchajú zvieracími vnútornosťami, smradľavými syrmi, ustricami, krevetami, surovými rybami, alebo vajíčkami, ktoré sa na svet dostávajú cez slepačiu kloaku.
Skrátka a jasne: podľa experta Kovandu získa Mol 80% potrebnej ropy z Adrie a 90% z Ruska cez Družbu. Dohromady 170% potrebnej ropy, takže MOL si za súčasného stavu môže vyberať odkiaľ a koľko.
Správna otázka! Je zakázané kritizovať vojny v Juhoslávii, Lýbii, Iraku, Sýrii, Afganistane, v Izraeli? Je zakázané kritizovať vojnové prípravy vo Venezule?
V čom vidíte problém? Slovnaft je maďarský, teda bude tiež dostávať ruskú ropu. A ruský plyn cez TurkStream sa k nám cez Maďarsko tiež dostane.
Naozaj??? A kto teda popísal popradský chodník prasačinami? Žeby tolerantní inteligenti?
Ale som rád, keď bez vykrúcania uznávate, že Mgr. Čaputovej nikto z nás idiotov a vulgárnych primitívov žiadne svinské výrazy nevypisoval.
A čo slovenské zvieratá? Zdravíčko vám slúži?
Od konca 19. storočia sa zvýšil počet pohlaví?
Neunúvali ste sa nič vysvetľovať - takže kvôli tomu, že jeho brada sa podobá na bradu chlapíka prezlečeného za ženu?
Prepáčte - na základe akej skutočnosti ste mu priradili prezývku Conchita?
Odporúčame