Vlastne s vami súhlasím, Král je dobrý moderátor. Ale je pravda aj to, že mu sláva trochu stúpla do hlavy, tie jeho monológy na začiatku relácií začínajú páchnuť dírerovštinou. Potreboval by taký nejaký malý preplesk - podobne, ako kedysi Bielik schytal od Matoviča (čo nemá byť pocta Matovičovi a zhadzovanie Bielikových kvalít, je to len prosté konštatovanie). Také niečo by pomohlo vrátiť sa na pevnú zem.
Pre ferra: Král je ročník 1977, tak má (alebo čoskoro bude mať) 48 rokov. Objektívne konštatujem, že na toľko nevyzerá, ale možno na tom majú zásluhu maskérky v televízii, tie dokážu divy.

