VELKY omyl.
Ukludni sa.
Skus napisat kto zadlzeny nieje.
Prip. dopln ako sa tam zije.
O viacrychlostnej eu sa hovori z dvoch dovodov:
1. Juh ma seriozne problemy
2. V4 si myslela ze exportuje oligarchiu do starych statov a tieto to zaplatia.
Nezaplatia.
Ked Fico hovori o vyssej rychlosti je to ako ked hovoril o boji proti korupcii.
Spolcovat sa ako V4 s GB proti jadru a teraz cakat ze budes tam je dost naivnucke. GB ide. Zvysok pochopil co sa tu hra. Ale chciet moze.
A ja ze na zaciatku bol prepad na rozhlasovy vysielac ;)
V podstate, znamena ze je ina ako ziadna. Teda nejaka. A 3 mesiace po spachani skutku (ten sa stal 2016 a nie 2015) dostali v priemere nad desat rokov.
Ked vylezu vyfasuju aj letenku niekam kde by rozsudok neprisiel po 3 mesiacoch.
Pseudohumanisti by povedali dostali sancu a tato skupinka desiatich mladikov to pototo.
Ale, ale, Irak tusim oslobodzovala aj nasa armada ;)
90 rokov pre 8 chlapkov.
Nestalo sa to 1.1.2015 ale 1.1.2016 =rozsudok 3 mesiace po spachani cinu.
V basach sa pracuje.
Akokolvek smutne a opovrhovaniahodne je to potrebne vidiet v suvislosti s vyjadreniami ako: "oni" si s nimi nevedia poradit.
(Podobne blbosti ako vyfabulovane no-go zony a pod.; maju FUNGUJUCE pravne staty, fungujucu policiu. Na niektore veci sa teda pozeraju inak.)
Preco by malo? Ved ich volili. A znova. A znova.
Privatizacia. Nebankovky. Prietahy. Zdravotnictvo. Skolstvo. 400 000 szco. Danove uniky. "Mzdy". A znova. A znova.
November a teraz nas zabavaju 20 rokov starou story o podradnych potravinach.
Skutok sa nestal.
Existuje doveryhodne porovnanie cien produktov pred dodanim retazcom? Nizsia kvalita a rovnaka cena pre spotrebitela je casto dana.
Vieme vylucit ze z toho profituju predajcovia a nie vyrobcovia?
Belgicania su ti nalavo od Nemcov?
Vsetci?
Mas pravdu, medzi 1918 a 1989 to bol brutalny uspech z ktoreho profitujeme este dnes.
Ok. Len je potrebne ratat s 1/6 platom.
Preco cinsky partner a nie Schwechat?
Teraz je garantovane, ze to neodstavia, co bol povodne argument proti VIA
Trochu skoda ze myslia bez relevantnych informacii.
Nemec.
Bez migracneho pozadia.
Tu to bude ale uplne jedno.
Sorry, pozadie je, zrazil okrem nemca aj rakusana a babu z bosny.
Nie.
V roku 2036 bude dalsi takyto tender, lebo 1. fotovoltaika uz bude amortizovana.
10 rokov kym to pride na sud?
+ par rokov pre rozhodnutie?
+ nejake odvolavacky
______________________________
Ked ich milujes nie je co riesit!
Dokonaly obnovitelny zdroj vymyslel a asi aj vlastnou hlavou. Montesquieu sa v hrobe obracia ako turbina v Mochovciach, uz ho iba odrotovat a mame energie zadarmo.
Do toho prejavu si pokojne vlozte namiesto nezavisly urad slovo sud a trochu porozmyslajte... hranice su este otvorene.
Toto je judr stareho razenia. Pred 89 siel po trestnom prave. To nebola nahoda. Myslim ze prichadza cas ukoncit vladu ksc na Slovensku. Bez saskarne aka bola po 89.
Ako to bolo so solarom?
Myslim na zaciatku. Nech nedojde k omylu;)
Odporúčame