Fantomovu!
Neda sa tolko zjest kolko sa mi chce zvracat.
Este dobre ze na Slovensku neexistuje korupcia. Povedal Kali a ten o tom musi vediet.
Teda do dnes. Dnes nacapali nejakeho uboheho ktory chcel vsimne. Uz bude zas 8 rokov pokoj.
Co maju robit slovaci doma?!?
NEVYSETROVAT! NEPODAVAT ZALOBY! UTUTLAVAT! To potom ale nieje stat, ale organizovana kriminalita.
A teba pri tom napadnu iba koordinaty (priznavam blbeho) vysielaca.
Gratulujem!
Vyhral si 61:0!
Aj tvoje deti.
Rezervu je potrebne navysit!
Na druhej strane. Celeho uradu?
Ta je dobra, tu som nepoznal. Ta isla cez rozpocet?
Myslim ze policajtov je v SR 3x viac v pomere na obyvatela ako je priemer EU. Za robotu beru mzdu. Nech si robia pracu. Ja cestovat pre udavanie spät nebudem. Nie zo strachu. Tesi ma ked ludia ako ty na nich pracovali/pracuju/budu pracovat. Napadate stale iny nazor a podporujete tak status quo. Vies to. Si demagog, tak zi si tvoj zivot. Ja budem ten moj.
Jasne ze nechce, cez ilavu by vlak neprisiel. Tolko by ich sedelo, ze by ich museli na kolajnice ukladat.
Preco by som mal ked korupcia neexistuje?
Isiel som tam kde nejaku maju ;)
To plukovnik nemoze. U nas by to pomohlo aj ciganom a to hadam fakt nechcete, radsej vsetci svorne, hrdo, odborne, slusne v chudobe. Take rodinne pridavky ako v rakuskej milke by sa ti hodili? Ja ti dam belmonda a 23€ namiesto 180€. Naco deti, ved aj tak poodchadzaju. Drze su. A aj kauzy vytahuju. Nevdacna pakaz!
Ale to su Rumuni.
Tu ziadna korupcia neexistuje. Cestny slovak je nieco uplne ine ako skorumpovany rumun.
Aj Kalinak vravel.
:D
Skoda ze sa nepise o bielej knihe a vyjadreniach Junckera/Merkel o potrebe viacrychlostnej eu.
Tak skusme hadat a) preco b) ako to pre nas dopadne.
A k teme potraviny: preco az teraz? Tralala, mam z toho nedobry pocit.
Poznám aj jedno aj druhe.
NIKDY by som to neporovnal.
Neuveritelne.
Zeby po dlllllllllllllllheeeeeeej dobe nieco ako zmysluplne rozhodnutie?
tie bojaschopne lietadla z roku 89 splacame este dnes
Odporúčame