Argument mnohi Rakusania na internet pisali vzdy potesi. Kolko je mnohi? 30? 60? 250? 3000 prispevkov? V meste zije 1,7 mio ludi. Ako reprezentativne je negativne hodnotenie 3000 obyvatelov (alebo ich bolo len 30)? Rocny listok na vsetku verejnu dopravu 365€ (na wienerlinien.at si pozri siet a frekvenciu, nezaspis). Min mzda >1300€/14x rocne. Davka v hmotnej nudzi ca.860€/mesiac. Detske pridavky >150€. Najmy lacnejsie ako v BA. Potraviny lacnejsie ako v BA. Bezplatne skolky do ktorych sa aj dostanes. Fungujuce nemocnice a sudy. Vysky zadarmo, 50 kupalisk, muzea s programom pre deti zadara, najlepsia zoo v europe, z vodovodu tecie v celom meste mineralka...to su veci ktore nerobili pre vrcholovy management, ale tiez som pocul od kamarata pravnika vetu toto uz nieje moja Vieden. Boli sme tam piati. 4 vybuchli smiechom...1 to myslel vazne. Vieden je najlepsie mesto na svete. Co si sudruhovia nerozkradli, to sudruhovia maju.

