kto? koho?
Tak nám napíš prosím, čo urobil Smer lepšie ako Matovič.
Rozdiel medzi Ficom a Matovičom/Hegerom?
Matovič/Heger rozdávali obrovské dotácie pracujúcim ľuďom v časoch kríz (pandemické, energetické výpomoci, rodičovský daňový bonus...), udržiaval dobré vzťahy s EU a spojencami z NATO. Výsledkom je najvyšší hospodársky rast v regióne
Fico dal obrovské nezdanené peniaze sebe a ministrom vo vláde a rozbil vzťahy s EU a NATO. A to bude drahé pre národ.
Preceda, pardón, starosta má rád zmenu, jedna je blond, druhá bruneta. :-))
Sociálny netvor sa predtým ako ho strelili vyhrážal, že vyhodí 30% ľudí zo štátnej správy a nikto si nič nevšimne :-))
Len aby to zase nedopadlo presne opačne.
a nie je to naopak, že ruská propaganda presvedčila Rusov, že môžu poraziť Ukrajinu?
z 10-dňovej je už 3-ročná a bude 10-ročná
Presne tak, 14 rokov vládnuci smerácky budayi a kičovia - žigovci, obchodníci drevom zdevastovali a zrasovali krásne bohaté lesy...
Zrejme sa v problematike vyznáš. V čom konkrétne škodili prírode.
A ešte jedna otázka, je väčší diletant Taraba, alebo Baláž či Kiča?
Prečo ja by som mal ísť brániť Palestínu? Vaď ak si myslíš, že ju treba brániť, tak ju choď brániť ty. Ja platím dane a tým profesionálnu armádu. Požiadaj vrchného veliteľa, ministra obrany a generálny štáb, nech pošlú vojakov brániť Palestínu.
Ale to nie je otázka liberálneho či konzervatívneho pohľadu na svet.
To je len otázka, či podporujeme brániaceho sa napadnutého alebo vraždiaceho agresora ktorý útočí a ničí a okupuje územie brániaceho sa.
Nejaký neantertálec tu tvrdí, že poslanci vraj hlasovali podľa vlastného vedomia a svedomia.... a Fico hovorí, že podľa jeho inštrukcií...
Lebo obhajujú agresorov a vrahov.
To už sme ako za komunistov...
Hanba je obhajovať agresora. Áno Smer a Republika sú hanbou pre Slovensko.
svedomie a Beňová, Blaha, Laššáková, Kaliňák, Mazurek... sa nikdy nestretli.
Presne tak... ale najlepší sú takí, ktorí si pri zapnutej klimatizácii otvoria okná na "ventilačky" aby mali "lepší vzduch".
Zásady ktoré platia:
1. nepustite slnko do vnútra domu/bytu - nainštalujte si vonkajšie rolety alebo žalúzie, prípadne tieniace plachty z vonkajšej strany okien.
2. nepustite teplo do vnútra domu/bytu - nevetrajte (nerobte prievan) kým je vonkajšia teplota vyššia ako vnútorná
3. pre pocit ochladzovania použite ventilátory (nie prievan cez okná)
4. na ochladenie bytu naplňte vaňu studenou vodou a dajte na zem malý ventilátor aby chladnejší vzduch z kúpelne vyháňal do bytu.
5. (alebo radšej 1.) vyhoďte z bytu každého, kto robí prievan v byte keď je vonku 30+°C a myslí si, že prievan je chlad... Robiť prievan pri vysokej vonkajšej teplote = vyhriať byt/dom na túto teplotu a dostať do bytu vlhkosť horúceho vzduchu.
Ale ak si vláda pridala 100% čistých príjmov... tak prečo by nemali chcieť pridať aj zamestnanci?
Odporúčame