Ale no ták Jožinko, akosi si zabudol na Frankenateinovcov - Zsuzsovú a Kočnera, či Ďurka Krajčíka... čie produkty sú títo?
Ale no ták Jožinko, akosi si zabudol na Frankenateinovcov - Zsuzsovú a Kočnera, či Ďurka Krajčíka... čie produkty sú títo?
zdemolovaný wtc sa zapojí do vlákna a ako vždy - nechápe o čom je reč a vynáša svoje briblblé súdy.
:-)))) a to sú nejaké médiá?
V čase pandémie, výnimočného stavu kvôli šírenie bludov a klamstiev. Všetko v rámci zákona.
Dokázateľné je aj to, čo na demonštráciách, videách, v statusoch nakvákal Fico, Blaha, Kaliňák, ... nie tajtrlíci, ale politickí lídri... ako Kaliňák fyzicky napadol Matoviča v aute...
že žiadny politologický výraz :-))) nie, nie je to politologický výraz, je to urážka... agent je platený prisluhovač cudzej moci ... niečo ako si ty.
Blaha vypisoval a vykrikoval aj Fico vykrikoval, že Čaputová je americká agentka. A súd to Blahovi zakázal.
Tak ty si niečo vymyslel niečo o zašívaní čriev čo nikto nepovedal, ty si si domyslel počet výstrelov, čo výstrely zasiahli, koho zasiahli, z akej zbrane, akou muníciou,... ty si videl video a ty si si domyslel... načo máme vyšetrovateľov...
Klamal. Demonštrácie sa neorganizovali pod heslami ktoré tam napísal.
Prišli by o licencie???? A ty si z ktorej ruskej gubernie spadol?
A čo právo na šírenie informácií? To u vás v gubernii neplatí, ale my sme zatiaľ mimo vašej ruskej jurisdikcie.
Blaha vykrikoval to, čo mu súd zakázal rozprávať - že prezidentka je americká agentka.
A dav kričal, že prezidentka je americká ku***. Tak čo? Súhlasíš s tým čo kričal dav?
To, čo si napísal si si vymyslel ty. nikto relevantný to nepovedal.
Neklam.
Mám tu dať čo Fico, Blaha vykrikoval na demonštráciách a potom aj demonštranti na Matoviča, Čaputovú ...?
My sme iná gubernia... my po 2 mesiacoch od atentátu na Fica máme nula informácií a embargo na akékoľvek informácie.
Odporúčame